Mängud

Steami jõudis kasulik uuendus, mis teeb koos sõpradega mängimise oluliselt mugavamaks

Tundub, et Steam plaanib suuri asju.Foto: Steam

Rubriiki toetab

Nüüd on Steamis saadaval uus Remote Play Together funktsioon, mis lubab lingiga mängima kutsuda inimesi, kellel oma Steami kontot ei ole.

Remote Play Together funktsiooni on Steami beetaprogrammi liikmetel olnud võimalik testida juba alates märtsi algusest, kuid nüüd on see ametlikult kõigile saadaval. Tegu on funktsiooniga, mis võimaldab mängida üle interneti koos mänge, mis on algselt loodud ühe ekraani ees mängimiseks.

Kui varem pidi Remote Play Togetheri kasutamiseks olema mõlemal mängijal Steami kasutaja, siis nüüd läheb kontot vaja ainult ühel inimesel, kes saab kaaslasele saata lingi, mis võimaldab tal kiiresti ja lihtsalt mängusessiooniga liituda.

Kutsutaval mängijal ei lähe vaja Steami kontot (ja pole vaja omada ka mängu, see peab olemas olema vaid kutsujal), kuid siiski on vaja alla tirida kas Steami klient või Steam Link rakendus, mis on Remote Play kasutamiseks vajalik. Steam Link on kõigile tasuta, selle saad alla laadida siit.

Remote Play Together võimaldab lingiga mängima kutsuda kuni kolm mängijat, kuid Steami info kohaselt on “ideaalsetes oludes” võimalik seda numbrit ka tõsta. Uut funktsiooni saab kasutada Windowsi, Maci ja Linuxi arvutitel ning Androidil ja iOS-il.

Rohkem infot Remote Play Togetheri kohta leiad siit, uue funktsiooniga ühilduvaid mänge näed siin.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.