Mängud

Steami jõudis viimaste aastate üks parimaid automänge

Foto: Playground Games

Rubriiki toetab

Aega läks, aga asja sai! 2018. aastal ilmunud kõrgelt hinnatud automäng “Forza Horizon 4” on nüüd saadaval Steamis.

“Forza Horizon 4” on mitmekülgne kihutamismäng, mis pakub midagi kõigile. Olemas on võimalus enda masinat tuunida ja peenhäälestada, kuid need, kes seda teha ei viitsi, saavad lihtsalt klassikalise Ferrari rooli hüpata ja läbi viljapõldude, kiviaedade ja Briti väikelinnade kimada.

mitmekülgne kihutamismäng pakub midagi kõigile. Olemas on võimalus enda masinat tuunida ja peenhäälestada, kuid need, kes seda teha ei viitsi, saavad lihtsalt klassikalise Ferrari rooli hüpata ja läbi viljapõldude, kiviaedade ja Briti väikelinnade kimada.

“Forza Horizon 4” ei ole kõige realistlikum autosimulaator, kuid siin peitubki mängu võlu – see sobib ka neile, kellele muud liialt tehnilised automängud üle jõu käivad. Autosid on palju, graafika on piltilus ja hooajad vahetuvad regulaarselt.

“Forza Horizon 4” ei ole kõige realistlikum autosimulaator ja sobib seega ka neile, kellele muud liialt tehnilised automängud üle jõu käivad. Autosid on palju, graafika on piltilus ja hooajad vahetuvad regulaarselt.

See viimane mõjutab mängupilti kõige rohkem – suvel läbimatud jõed on talvel kaetud paksu libeda jääga ja sügisesed lehed on hoopis teistsugune takistus kui kevadine muda.

Steamis on saadaval “Forza Horizon 4” kolm erinevat versiooni. Standardversioon maksab 60 eurot, Deluxe versioon 90 eurot ja Ultimate versiooni eest pead välja käima 100 eurot.

Olemas on ka ristvõrgus mängimise võimalus, mis tähendab, et Steami kasutajad saavad koos võidu kihutada teistel platvormidel mängijatega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.