Mängud

Steami kõige madalama skooriga mängude seas on uus tulija, mis ilmus alles kuu aja eest

Pisarad siin enam ei aita.Foto: kuvatõmmis

Steami madalaima hinnanguga mängude seas toimus hiljuti oluline muutus. Nüüd hoiab kõige kohutavamate mängude edetabelis teist kohta hiiglasliku stuudio poolt miljonite dollaritega arendatud kossumäng, mis jõudis müügile alles septembri alguses.

Uus tulija tünni absoluutses põhjas on spordimäng “NBA 2K20”, mille Steami kasutajad on pehmelt öeldes mudasse trampinud. Mängu kohta on arvamust avaldanud 5640 inimest, kelle hinnete koondsumma annab “NBA-le” skooriks 1,46 punkti kümnest. 3669 kasutajat on mängu hinnanud madailama võimaliku skooriga.

Seetõttu istub “NBA 2K20” hetkel Steami halvimate mängude nimistus teisel kohal. Veel kohutavamaks peavad Steami kasutajad ainult 2011. aastal ilmunud “Flatout 3”, mil hindeks 1,37.

Kõik ju teavad, et koss ja kasiino käivad käsikäes.Foto: kuvatõmmis

Steami arvustajatele jäävad eelkõige ette “NBA 2K20” kohutavad mikromaksed. Mängusisese valuuta VC eest saab “NBA-s” osta sarnast kraami, mis on ka muudes mängudes mikromaksete taha peidetud – särgid, püksid, tossud ja muud kosmeetilised jubinad.

Kuid “NBA 2K20” lukustab VC taha ka enda tegelase arendamise. Kui soovid visketäpsust parandada, siis pead kulutama VC-d. Seda koguneb ka mängides, kuid teosammul. VC pärisraha eest ostmine on seega ainus võimalus, kuidas vältida enda tegelase meeletult aeglast arendamist.

Mängu on isegi sisse ehitatud elemendid, mis on otse kasiinost ümber tõstetud. VC-d saab teenida näiteks õnneratast keerutades või mänguautomaadi taga istudes. Ei ole ime, et see Steamis sellesse nii sõjakalt suhtutakse.

Kui pärast kõike seda peaks keegi veel soovima saada “NBA 2K20” uhkeks omanikuks, siis Steamis on see müügil hinnaga 49,99 eurot. Mäng on saadaval ka PlayStation 4, Xbox One’i, Nintendo Switchi ning Androidi ja iOS-i seadmete peal.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.