Mängud

Steami soodusmüügi parimad palad: 230-eurose mängu saab kätte 14 euroga

Aasta parim rollimäng "Monster Hunter: World" on hetkel saadaval soodsa hinnaga.Foto: Capcom

Täna algab arvutimängurite rõõmuks Steami suur talvine soodusmüük, mis kestab kuni 3. jaanuarini. Häid pakkumisi on lademetes ja meie oleme neist välja valinud viis parimatest parimat.

Assassin’s Creed Odyssey – 29,99 eurot (-50%)

“Assassin’s Creedi” seeria uusim teos võeti soojalt vastu nii kriitikute kui ka mängijate poolt. Ajas tagasi Vana-Kreekasse viiv “Odyssey” on hiiglaslik teos, mis suudab kindlasti mängufännide jõulupuhkuse ära täita.

Tasub mainimist, et soodsalt saab hetkel kätte ka teisi seeria mänge. Eelmise aasta “Origins” on alla hinnatud 67% ja maksab 19,79 eurot. Seeria üks parimaid mänge, piraaditeemaline “Black Flag” on tavahinnast 60% odavam ja maksab hetkel 7,99 eurot.

Vaata pakkumist siit.

Far Cry 5 – 23,99 eurot (-60%)

“Far Cry” tulistamismängude seeria viies osa viib mängijad fiktsionaalsesse USA maakohta, mille on üle võtnud ekstremistlik usukultus. Siiski, tõsist ja kaasaegset poliitkommentaari siit karta ei tasu – sa võid sõbraks saada hiiglasliku karuga nimega Cheeseburger, kes su vaenlastest tanki kombel üle jookseb. “Far Cry 5” on lõbus, aga vähe rumal. Samas, vahel pole mängult muud vajagi.

Järgmise aasta alguses jõuab kohale ka äsja välja hõigatud “Far Cry: New Dawn”, mis põhineb otseselt “Far Cry 5” juhtunule. Veel on aega ennast sündmustega kurssi viia!

Uuri lähemalt siit.

Monster Hunter: World – 39,59 eurot (-34%)

The Game Awardsil aasta parima rollimängu auhinna võitnud “Monster Hunter: World” paneb mängija elukaküti rolli. Lihtsalt koletise juurde sörkimisest ja talle kaikaga pähe lajatamisest paraku aga ei piisa. Iga elajas on erinev ja seega peavad erinevad olema ka nende jahtimise viisid.

Mängu kasuks räägib vaieldamatult ka asjaolu, et lahingusse saab appi võtta kaaslasi, kes näevad välja nagu väikesed kiisud. See valem ei vea kunagi alt, eriti internetis.

Pakkumist näed siit.

Borderlans: The Handsome Collection – 14,10 eurot (-94%)

Kogumik “Borderlands: The Handsome Collection” hõlmab kahte tempokat tulistamismägu: “Borderlands 2” ja seeria eel-lugu “Borderlands: The Pre-Sequel”. Lisaks tulevad ostuga kaasa kõik mõlema teose jaoks loodud lisad. “Borderlandsi” seeria teosed toetavad ka mitmikmängu ja sõpradega jõuluvaheajal kollide auguliseks kõmmutamine on seega täiesti võimalik.

Võttes arvesse, et “Handsome Collectioni” alghind 229,54 eurot, siis on tegu tõsiselt hea diiliga. Vaata lähemalt siit.

Hellblade: Senua’s Sacrifice – 14,99 eurot (-50%)

2017. aastal mitmete auhindadega pärjatud “Hellblade” on viimase aja üks audiovisuaalselt kõige lummavamaid mängukogemusi. Teos, mis räägib 8. sajandil oma mõistuse vaimudega võitlevast vaimuhaigest pikti sõdalannast, suudab meisterliku helilahenduse ja kauni graafikaga luua võrratult häiriva ning ebamugava atmosfääri. Soe soovitus: “Hellblade’i” tasub kindlasti mängida kõrvaklappidega!

Muideks, “Hellblade” on üks uusimaid mänge, mis lisati hiljuti Xbox Game Passi. Selle teenuse ostjad saavad mängu alla laadida ilma lisatasuta.

Steami pakkumise kohta uuri juurde siit.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.