Mängud

Steami suurel soodusmüügil saad eestlaste lemmiku “Euro Truck Simulator 2” kätte alla 5 euroga

Raha kogumine ongi üle hinnatud...Foto: Reddit

Peatselt saabuva Halloweeni raames algas Steamis suur soodusmüük, kus pakutakse soodsa hinnaga nii õudukaid kui ka paljusid teisi mänge, millest üks on siinmail üks suuremaid hitte.

Numbrid ei valeta – Eesti populaarseimate videomängude statistika näitab, et rekamäng “Euro Truck Simulator 2” on kohalikele sügavale hinge pugenud. Kui sa oled üks vähestest, kellel seda veel ei ole, siis hetkel on mäng alla hinnatud 75% ja maksab kõigest 4,99 eurot.

Kuid eestlastele meeldib eelkõige “Euro Truck Simulator 2” laiendus “Beyond the Baltic Sea”, mis lisab mängu Eesti maanteed ja tuntud kohad. Selle saab hetkel kätte 50% odavamalt, hinnaga 8,99. Ja kui soovid osta pea kõiki mängu lisasid hõlmavat kogumikku, siis see on praegu 77% alla hinnatud ja maksab 10,73 eurot. Pärislt ka, see on hea diil.

Enne rooli taha hüppamist vaata järgi, millised on “Euro Truck Simulator 2” viis kõige raskemat teeotsa ning uuri järgi, milline Eesti koht mängu arendajatele kõige enam meeldib. “ETS 2” jõudis ka nende kuulsate mängude nimekirja, milles on mainitud Eestit.

Õudukafännide suureks rõõmuks on hinnast 50% kaotanud võrratu “Resident Evil 2” uusversioon, mille eest peab välja käima 29,99 eurot. Hirmuäratavalt raske “Dark Souls 3” on 75% odavam ja maksab 14,99 eurot. Mitmikmäng “Dead by Daylight” on samuti poole odavam ja maksab 9,99 eurot.

Tahad hoopis koos sõpradega kõmmutada? Sel juhul tea, et “Rainbow Six Siege” on 60% alla hinnatud ja maksab 7,99 eurot ja simulaator “Arma 3” on 66% alla hinnatud ning maksab hetkel 9,51 eurot.

Lisaks mainitud mängudele on alla hinnatud veel suur hulk teoseid, millele saad pilgu peale visata siin. Steami Halloweeni soodukas kestab kuni 1. novembrini. Veel vaata üle, millal toimuvad järgmised suured Steami soodusmüügid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.