Mängud

Steamis on alla hinnatud tulistamismäng, milles saad koos Eesti olümpiapronksiga Narvat vallutada

Sel nädalavahetusel saad mängida väga huvitavas seltskonnas ja sõdida tuttavates kohtades.Foto: kuvatõmmis

Kes meist ei oleks mõelnud, et tahaks mängida mõnda head strateegilist tulistamismängu koos olümpiamängudel medali võitnud tippsportlasega ja Eesti kaitseväelastega? Nüüd on sul selleks võimalus, sest selline mäng on täiesti olemas ja hetkel on see Steamis alla hinnatud.

Kui soovid mängida väga unikaalses seltskonnas, ja sõdida Narva kaardil siis leia Steamist üles mäng nimega “Squad”. Tegu on taktikalise tulistamismänguga, mis paneb rõhku realismile ja tiimitööle. Hetkel on see 50% alla hinnatud ja maksab 18,75 eurot.

“Squadi” suur fänn on Eesti üks edukamaid tippsportlasi Kaspar Taimsoo, kes võitis 2016. aastal Rio olümpiamängudel paarisaerulisel neljapaadil pronksmedali. Talle meeldib “Squad” lausa nii palju, et ta on püsti pannud eraldi Discordi serveri ja mängib koos Eesti kaitseväelastega, kes suudavad virtuaalseid lahingolukordi lahendada väga realistlikult.

Eestlaste seas ei ole “Squad” olnud kunagi suurim moeröögatus, kuid Kaspar mainib Diktorile antud intervjuus, et mängu populaarsus viimasel ajal kasvanud. Tema arvates on selle taga janunemine millega sügavama järele, kuid ka asjaolu, et sõdida saab Narvas.

“Eks mängumaastikul on toimunud ka muutused. Tõenäoliselt “Battlefieldi” seeria enam nii kõnekas ei ole ja otsitakse rohkem just neid mänge, kus tegevus natuke rohkem realismi poole kaldu,” pakub Kaspar. “Kindlasti mängib suurt rolli ka see, et “Squadis” on üks ka meie kodumaalt – Narva. See tõmbab ka kindlasti tähelepanu ja kõnetab rohkem Eesti mängijat.”

Muide, “Squad” ei ole ainus videomäng, mis Kasparile meeldib. Lisaks sellele fännab ta ka lennundussimulaatoreid, millest aru saamiseks peab läbi lugema 700-leheküljelisi manuaale.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.