Mängud

Steamis on nädalavahetusel tasuta kõrgelt hinnatud postsovietlik ellujäämismäng

Vene keele oskus tuleb selles mängus kasuks.Foto: Bohemia Interactive

Rubriiki toetab

Järgmise kolme päeva jooksul on Steamis võimalik tasuta mängida populaarset ellujäämismängu “DayZ”.

“DayZ” on online-mäng, mille tegevus toimub endises Nõukogude Liidu liiduvabariigis nimega Chernarus, kus salapärane viirus on muutnud suurema osa elanikkonnast zombilaadseteks monstrumiteks. Sinu ja teiste mängijate ülesanne on püsida elus nii kaua kui võimalik.

230 ruutkilomeetri suurusel kaardil peab hoolitsema selle eest, et su tegelane oleks söönud, joonud, puhanud, hea tervise juures ja varustatud vajalike relvade ja riideesemetaga.

Lisaks zombidele on kaardil peale sinu veel kuni 59 teist mängijat, kes võivad olla arvuti kontrollitud vaenlastest veel ohtlikumad – koos töötamine on võimalik, kuid sama saab öelda ka liitlastele noa selga löömise kohta.

Kui kõigest sellest ei piisa, siis teeb mängijate elu veel raskemaks ilmastik. Ööd on sünkjad ja fauna ei ole just kõige sõbralikum. Elus püsimine nõuab õnne ja oskusi ja surmal on kõrge hind – langenud mängijad peavad nullist uuesti pihta hakkama.

Muide, hetkel saad tasuta alla tirida ka strateegiamängu “Civilization VI”. See pakkumine kestab järgmise neljapäevani ja mängu saad endale päriseks.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.