Mängud

Suur leke avaldab, millal võib ilmuda PlayStation 5 ja kui palju see maksma hakkab

Leke pärineb varasemalt korrektset infot jaganud allikast.Foto: LetsGoDigital

Teame juba mõnda aega, et PlayStation 5 jõuab müüki järgmise aasta lõpus, kuid uusimates leketes on täpselt välja toodud nii konsooli ilmumiskuupäev ja ka hind.

Kõlakate kohaselt jõuab PlayStation 5 Põhja-Ameerikas müügile 2020. aasta 20. novembril hinnaga 499 dollarit. See leke pärineb samast allikast, kust lekitati “The Last of Us 2” korrektne ilmumiskuupäev enne kui mäng edasi lükati.

Veel ei ole teada, millal PlayStation 5 jõuab müügile Euroopas. PlayStation 4 jõudis siin poodidesse kaks nädalat pärast väljalaset Põhja-Ameerikas, seega ei ole mõeldamatu, et Eestisse jõuab masin järgmise aasta detsembris.

Mida mängida saab?

Lekkes väidetakse ka, et Sony järgmise konsooliga samal ajal jõuab müügile ka automäng “Gran Turismo 7”. Vahetult PlayStation 5 ilmumise järel peaksid mängijateni jõudma ka “Horizon Zero Dawn 2” ja kaklusmäng “PlayStation All-Stars Battle Royale”.

Kuigi Sony ei ole kuulujuttude õigsust kinnitanud, siis lekkinud info tundub igati loogiline. Mõne aja eest spekuleerisime kui palju võiks PlayStation 5 maksma hakata ja jõudsime samuti 500 dollari juurde.

Me ei tea veel, milline hakkab PlayStation 5 välja nägema, kuid loodetavasti ei tule masin niivõrd kummaline kui selle futuristliku ilmega arenduskomplekt, millest veebikeskkond LetsGoDigital on kokku pannud detailsed 3D-pildid.

Vaata üle ka nende mängude nimekiri, mida saad kindlasti tulevikus PlayStation 5 peal mängima hakata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.