Mängud

“System Shocki” demo: nüüd saad tasuta proovida ühe aegade parima arvutimängu uusversiooni

"System Shocki" uusversioon peaks ilmuma veel käesoleval aastal.Foto: Night Dive Studios

Steamis ja GOG-is on nüüd saadaval legendaarse ulmemäruli “System Shocki” uusversiooni demo, mida kõik huvilised saavad tasuta proovida.

1994. aastal ilmunud “System Shocki” peetakse üheks aegade parimaks mänguks. Tegu on teosega, mis on mängutööstusele jätnud kustumatu jälje – teiste seas on “System Shocki” olulise eeskujuna välja toonud nii “Deus Exi” ja ka “BioShocki” mängude arendajad. Mitmed “System Shocki” mängumehaanikad on tänaseks kujunenud seiklusmängude lahutamatuks osaks.

Vana klassik uues kuues. Foto: kuvatõmmis

“System Shockis” kehastub mängija üheks universumi parimaks vargaks, kes langeb ohtliku missiooni käigus vangi hiigelkorporatsiooni TriOptimumi juhi kätte. Koomast ärgates on peategelast ümbritsev kosmosejaam üle võetud robotite ja muteerunud elukate poolt, keda kontrollib halastamatu tehisintellekt SHODAN. Mängija ülesanne on SHODAN peatada ja kosmosejaamast eluga pääseda.

Graafiliselt näeb “System Shocki” uusversioon välja modernne, kuid sisult on arendajad lubanud säilitada originaalile omased mängumehaanilised elemendid. Palutakse ka silmas pidada, et demo näol on tegu mängu algse versiooniga, kus kõik ei pruugi veel veatult töötada.

“System Shock Remastered” peaks ilmuma 2020. aastal veel täpsustamata kuupäeval arvutile ning PlayStation 4 ja Xbox One’i konsoolidele.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.