Mängud

Tahad soodsalt arvutimänge? Hetkel saad “FIFA 20”, “Battlefield V” ja uue “Need for Speedi” kätte poole hinnaga

Kasuta võimalust ja võta uusim "FIFA" poole hinnaga.Foto: EA

Mängupoes Humble Bundle on hetkel alla hinnatud mitu uuemat ja populaarsemat arvutimängu, nende seas ka “FIFA 20” ja “Need for Speed Heat”.

Näiteks uusima “Need for Speedi” saad kätte 42% odavamalt hinnaga 34,79 eurot. Kui uusima “Need for Speedi” mängimine ei ole sinu jaoks oluline, siis “Need for Speed Paybacki” saad kätte kõigest 5 euroga. “FIFA 20” on alla hinnatud 50% ja maksab 30 eurot.

Uuematest mängudest saab veel praegu odavamalt kätte eelmise aasta ühe kõrgemalt hinnatud teose, “Star Wars: Jedi Fallen Order”. See mäng on alla hinnatud 17% ja maksab 49,79 eurot.

“Star Wars Jedi: Fallen Order” on eelmise aasta üks parimaid mänge.Foto: Respawn Entertainment

Kui eelistad tulistamismänge, siis praegu saad “Battlefield V” kätte 60% odavamalt 16 euroga. “Battlefield 1” ja “Battlefield 4” eest pead see-eest maksma ainult 5 eurot. Ja kui peaks juhtuma, et keegi soovib veel osta kurva saatusega “Anthemit”, siis see on alla hinnatud 70% ja maksab 18 eurot.

Suure allahindlusega saab kätte ka kõik “The Sims 4” puudutava. Baasmäng on 75% odavam ja maksab 10 eurot ning kõik lisad on 50% alla hinnatud ja maksavad 20 eurot.

Magus pakkumine on kindlasti ka esimese kolme “Mass Effecti” mängu kogumik, mis on 60% odavam ja maksab 16 eurot.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.