Mängud

Tallinna õpilasfirma rendib karantiini ajaks mänge ja konsoole

Laena igavuse peletamiseks mängukraami või teeni enda konsoolide ja mängudega lisaraha.Foto: kuvatõmmis

Tallinna õpilased on loonud õpilasfirma, mille kaudu on võimalik rentida mängukonsoole koos mängudega, kuid ka enda mängud ja konsoolid raha teenima panna.

Facebooki postitatud info põhjal on konsoolidest hetkel saadaval PlayStation 4, Nintendo Switch ja Wii ning Xbox 360. Switchi rent maksab päevas 8 eurot, PlayStation 4 saab kätte 7 euroga päevas ning Xbox 360 ja Wii maksavad 5 eurot.

Kui soovid konsooliga kaasa saada suuremal hulgal pulte, siis nende eest peab peale maksma. Ühe puldi saad tasuta, kuid kahe puldi eest maksad juurde 3 eurot, kolme eest 5 eurot ja nelja puldi eest 7 eurot.

Populaarseimad laenutatavad mängud on “The Legend of Zelda: Breath of the Wild”, “Super Mario Odyssey”, “Rocket League”, “GTA V” ja “FIFA 20”. Mängude rendihinnad jäävad 2-5 euro vahele päevas.

Konsoolirendi kodulehel saad ära märkida laenutusperioodi ja esitada ka erisoove, kui otsitavat mängu valikust ei leidnud. Tellitud mängud ja konsoolid tuuakse sulle koju kätte ja viiakse laenutusaja lõppedes ka minema.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.