Mängud

Täna näeme uusi PlayStationi mänge, kuid mitte neid kõige olulisemaid

Võta hea hinnaga tõsiselt häid PlayStationi mänge.Foto: Sony

6. augustil Eesti aja järgi kell 23 toimub järjekordne State of Play üritus, kus Sony tutvustab kõike uut, mis seotud PlayStationiga. Kui ootad uudiseid PlayStation 5 kohta, siis täna sa paraku neid ei kuule.

Sony sõnul keskendub tänane State of Play eelkõige PlayStation 4 ja PlayStation VR-i mängudele. Lubatud on näidata ka paari üksikut PlayStation 5 mängu, kuid üks on selge – ühtegi suurt PlayStation 5 uudist täna lendu ei lasta.

See tähendab, et näiteks “Horizon Forbidden Westi” meile täna ei näidata, kuid kohal peaksid olema erinevad Sony partnerite toodetud mängud. Võime näiteks näha uusi klippe peagi ilmuvast “Marvel’s Avengersist” ning äkki ka “Assassin’s Creed Valhallast” ja isegi “Resident Evil 8-st”.

Sony on kinnitanud, et näidatakse ka partnerite arendatavaid PlayStation 5 peale ilmuvaid teoseid, mida nägime juunis toimunud eelmisel State of Play ülekandel. Seega ei oleks üllatav kui tänasel üritusel oleksid kohal näiteks “Hitman 3”, järgmise generatsiooni “NBA” või eriti vinge väljanägemisega “Deathloop”.

Üürike tänane üritus kindlasti ei tule. Väidetavalt näeme umbes 40 minuti jagu uusi mänge. Tänast PlayStationi State of Play üritust saad kell 23 vaadata Twitchi ja YouTube’i vahendusel.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.