Mängud

Täna näeme Xbox Series X-i mänge: millal ja kust vaadata ning mida näidatakse?

Esmakordselt näeme, mida kujutab endast "Halo" järgmise generatsiooni konsoolil.Foto: Microsoft

Rubriiki toetab

23. juuli õhtul korraldab Microsoft otseülekande, mis keskendub Xbox Series X-i mängudele.

Teeme selgeks, millal Xboxi üritus Eesti aja järgi algab ja mida Microsoft mängufännidele näidata kavatseb.

Aeg ja koht

Eesti aja järgi alustab Microsoft otseülekandega kell 19. Jõuad mõnusalt töölt koju ja saad rahus vaadata, millised näevad välja järgmise generatsiooni Xboxi mängud.

Otseülekannet on võimalik vaadata Microsofti YouTube’i ja Twitchi kanalite vahendusel. Striimi näeb erinevates keeltes, kuid tõenäoliselt otsustavad siinsed vaatajad eelkõige inglise keele kasuks.

Alt leiad otseülekande YouTube’i lingi. Soovi korral saad Xbox Series X-ile ilmuvatele mängudele pilgu peale visata siinsamas.

Mida näidatakse?

Microsoft on kinnitanud, et otseülekanne kestab umbes tund aega ning keskendub ainult mängudele. Kui ootad verivärsket infot järgmise Xboxi konsooli kohta, siis seda meile täna tõenäoliselt ei pakuta.

Mänge näeme täna kindlasti mitmeid, kuid seni on kinnitatud vaid ühe, kuid selle kõige tähtsama mängu kohalolu – lõpuks ometi tõstetakse saladuseloor “Halo Infinite’ilt”. Väidetavalt ei näe me täna treilerit, vaid reaalset mängupilti.

Lisaks uuele “Halole” võime täna veel näha esimesi kaadreid mängust “Senua’s Saga: Hellblade 2”, mille arendusstuudio kuulub nüüd Microsoftile. Spekuleeritakse ka, et pärast mitmeid kuulujutte avalikustatakse täna “Fable 4”. Loodetavasti näidatakse värskeid kaadreid ka õudukast “The Medium” ja pikalt arenduses olnud seiklusmängust “Psychonauts 2”.

Täna võime näha uusi kaadreid “Assassin’s Creed Valhallast”.Foto: Ubisoft

Varasematel Microsoft mänguesitlustel on kohal olnud näiteks “Assassin’s Creed Valhalla”, “Dirt 5” ja “Grounded”, seega lootus püsib, et näeme nende teoste mängupilti või vähemalt uusi treilereid. Peagi ilmub ka graafiliselt eriti muljetavaldav “Microsoft Flight Simulator”, seega võime näha ka selle mängu uut treilerit.

Eelmistel Microsofti üritustel on kohal olnud ka “Cyberpunk 2077”, kuid täna me seda mängu tõenäoliselt ei näe, “Cyberpunki” arendajad on algus teinud enda tutvustava videoseeriaga ja soovivad kõigi eelduste kohaselt sellest mängust rääkida enda kanalite vahendusel.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.