Mängud

Täna on viimane võimalus tasuta päriseks saada kaks väga erinevat, kuid head arvutimängu

Erinevamaid mänge annab otsida, aga mõlemad on tõsiselt head. Ja tasuta.Foto: Tripwire Interactive/Giant Squid

Veel täna on kõigil soovijatel võimalik Epic Gamesi mängupoest tasuta alla tirida kaunis seiklusmäng “Abzu” ja taktikaline militaarmärul “Rising Storm 2: Vietnam”.

“Abzu” on lummavalt kaunis seiklusmäng, milles mängija kehastub meresügavustesse sukelduvaks tuukriks. Tegu on rahuliku mänguga, mille fookuses on eelkõige graafiliselt tõsiselt muljetavaldavate keskkondade avastamine.

Mängija ülesanne on avastada erinevaid vetesügavustes elavaid asukaid, kes põhinevad reaalsetel mereelukatel, ja taastada ookeani elukeskkonda. “Abzu” sobib eelkõige neile, kes tahavad märuli asemel midagi terapeutilisemat ja rahulikku.

Teine tasuta mäng on “Abzu” täielik vastand – militaarmärul “Rising Storm 2: Vietnam”, kus internetis sõdivad üksteise vastu 64 mängijat. Kaardid on hiiglaslikud ja pea ees lahingusse jooksmine võidule ei vii. Tegu on realismi poole püüdleva sõjamänguga, mis eeldab tiimitööd.

Need mängud kaovad tagasi maksumüüri taha täna kell 18. Samal ajal teeb Epic Games tasuta allatiritavaks kaks uut mängu.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.