Mängud

Täna on viimane võimalus tasuta päriseks saada suurepärane automäng “MudRunner”

Jah, läbi teosammul läbi mudamülgaste veereda on lõbus. Päriselt ka.Foto: Saber Interactive

Rubriiki toetab

Veel täna on võimalik kõigil huvilistel Epicu mängupoes tasuta päriseks alla tirida suurepärane, kuid üsna tundmatu automäng “MudRunner”. Mäng kaob uuesti maksumüüri taha 3. detsembril kell 18, mil hind kerkib ümmarguselt nullilt krõbeda 25 euroni.

Kui tavaliselt on automängud pilgeni täis helikiirusel kihutavaid superautosid, siis “MudRunner” keerab selle valemi pea peale. Sa ukerdad džiipide, rekate ja muude suuremate masinatega ringi Siberi tundrates. Veab, kui saad ülirasketes tingimustes liikuda kiiremini kui 20 kilomeetrit tunnist.

“MudRunner” kõlab paberil igavalt, kuid see on tegelikult üks huvitavamaid automänge, mida mina olen proovinud. Sa pead suurel kaardil erinevat kaupa ühest kohast teise liigutades ülesandeid täita. Tingimused on karmid: muda, sood ja jõed teevad teekonnad raskeks. Sinu õlule jääb valida ülesande jaoks sobiv masin ja läbi muda mütates oma sihtkohta jõuda.

“MudRunner”on nagu mõistatusmäng, mille keskmes on vanad nõukaaja autod. Kuidas ma sellest mudasest künkast üles saan? Kas ma suudan ennast sellest vesisest mülkast läbi vedada? Ma jäin kinni, kuidas ma uuesti liikuma saan? Sa sõidad realistlikult käituvate autodega ja pead pidevalt aina uusi jooksvaid probleeme lahendama.

Kuid sa ei rabele tühja, sest su raske töö kannab vilja. Tee ära paar missiooni ja sa lukustad lahti tee, mis teeb varasemalt eriti raske teekonna ülimalt lihtsaks. Veel paar missiooni hiljem seisab selle ületamatu jõe kohal tugev sild ning enam ei olegi vaja pikka ja ohtlikku ringi teha. Jah, see on kulunud võrdlus, aga “MudRunner” tõepoolest on automängude “Dark Souls”.

Tegu ei ole kuulsaima automänguga eales, kuid sa peaksid seda kindlasti proovima.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.