Mängud

Täna on viimane võimalus tasuta päriseks saada üks suurim arvutimäng, mis eales loodud

Veel täna saad mängu tasuta alla tirida.Foto: Frontier Developments

Rubriiki toetab

Täna kell 18 lõpeb mängupoes Epic Games Store pakkumine, mille raames on kõigil soovijatel võimalik päriseks tasuta alla tirida üks aegade suurimaid videomänge “Elite Dangerous”.

“Elite Dangerous” on kolossaalne mitmikmäng, kus avastamiseks on valla sõna otseses mõttes kogu Linnutee galaktika enam kui 400 miljardi erineva tähesüsteemiga. Kõigi nende päikesesüsteemide planeete, tähtesid ja asteroide on mängijatel võimalik ka reaalselt külastada.

Tegu on ühe suurima digitaalse mänguruumiga, mis eales loodud. See on nii tohutu, et mängijad ei ole enamikel “Elite Dangerousi” planeetidel veel käinudki.

Ülesehituselt on “Elite Dangerous” pidevalt arenev ja muutuv kosmoseseiklus, kus mängija tegudel on ümbritsevale (ja seega ka teiste mängijate kogemusele) tuntav mõju.

Rolli valid endale ise: ole kas riiakas või rahumeelne, kas sõdalane, kaupmees, kaevandaja, kütt või avastaja. Mängi, kuidas ise heaks arvad.

“Elite Dangerous” kaob Epicu mängupoes uuesti maksumüüri taha täna kell 18. Pärast seda lukustub lahti uus mäng, mille saab nädala jooksul tasuta alla tirida.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.