Mängud

Täna on viimane võimalus tasuta päriseks võtta kaks kõrgelt hinnatud arvutimängu

Võta tasuta, kuni veel antakse.Fotod: Curve Digital/4A Games

Rubriiki toetab

Veel täna on kõigil huvilistel võimalik endale tasuta päriseks saada kaks kriitikutelt ja mängijatelt kiite saanud arvutimängu: “Metro Last Light” ja “For The King”. Mängud kaovad uuesti maksumüüri taha 11. veebruaril kell 18.

“Metro Last Light” viib mängijad kohta, kus paljud on tõenäoliselt päriselus ise käinud. Tegevus toimub Moskva metroos aastal 2034, mil tuumasõda on inimkonna viimased riismed maa-alustesse tunnelitesse sundinud.

Radiatsioon on aastate jooksul valmis vorpinud erinevaid monstrumeid, kuid lisaks koletistele peab peategelane Artjom silmitsi seisma ka kommunistide ja natsidega, kes süngetes metrootunnelites jätkuvalt sõdivad.

“Metro Last Light” on suurepärase atmosfääriga mäng, mis räägib tõsiselt kaasakiskuva loo. Tegu on pikema seeria teise osaga, kuid ka ka esimene mäng “Metro 2033” ja kolmas osa “Metro Exodus” on kahtlemata mängijate aega ja raha väärt.

Teine tasuta pakutav mäng “For The King” on omapärane rogue-like ehk teos, mida saab mängida ikka uuesti ja uuesti, kuid igal korral rulluvad sündmused lahti teistsuguselt kui varem.

Mängija ülesanne on väikeste sõdalaste abil avastada uusi ja salapäraseid maid. Need maad ja kõik, mis seal leidub on protseduuriliselt genereeritud. See tähendab, et igal mängukorral asud sa uuel kaardil ning kohtad uusi tegelasi, esemeid ja kohti.

Erinevalt “Metrost” on “For The Kingi” võimalik mängida ka mitmekesi koos üle interneti. Kui su sõber samuti selle mängu tasuta alla laadib, siis saate puhtamuidu juurde ühe uue mängu, mida koos nautida.

Muide, kuni 16. veebruarini antakse tasuta ära ka üks “Assassin’s Creedi” seeria mäng.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.