Mängud

Täna on viimane võimalus võtta tasuta päriseks PlayStationi üks parimaid mänge

Võta tasuta, veel jõuad.Foto: Insomniac Games

Rubriiki toetab

Ööl vastu 1. aprilli kaob uuesti maksumüüri taha kõrgelt hinnatud PlayStationi mäng “Ratchet & Clank”, mis on hetkel veel kõigile soovijatele tasuta.

“Ratchet & Clank” antakse ära PlayStationi Play At Home programmi raames, millega kutsutakse üles koroonaviiruse leviku tõkestamiseks koju jääma ja mängude seltsis aega veetma.

“Ratchet & Clanki” tasuta alla tirimiseks ei ole vajalik PlayStation Plus teenuse tellimust, mäng on kõigile PlayStation 4 ja PlayStation 5 omanikele tasuta. Muide, PlayStation 5 versioon sai hiljuti uuenduse, mis võimaldab mängida värskendussagedusega 60 kaadrit sekundis.

Kui sa pole seda veel proovinud, siis “Ratchet & Clank” on kindlasti sinu aega väärt. Tegu on kvaliteetse platvormimänguga, mis sobib lastele ja ka vanematele mängijatele. Tasemed on vaheldusrikkad, erinevaid relvi on palju ja lugu on mõnusalt humoorikas. Mängu leiad üles PlayStationi e-poest.

“Ratchet & Clanki” tasuta pakkumine lõpetatakse 1. aprilli varahommikul kell 6. Kui mängu praegu alla tirid, siis jõuad selle läbi teha veel enne juunit, mil PlayStation 5 peale ilmub “Ratchet & Clank: Rift Apart”.

Lisaks “Ratchet & Clankile” antakse Play At Home programmi raames hetkel kõigile PlayStationi omanikele ära veel üheksa tasuta videomängu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.