Mängud

Täna öösel saab Eestis osta PlayStation 5, kuid tegutsema peab väga kiiresti

PlayStation 5 saab Eestis küll osta, kuid kogused on piiratud.Foto: Sony

19. novembri esimestel minutitel on Eestis võimalik Elisa e-poest osta PlayStation 5 mängukonsoole. Jaole saavad aga ainult kõge kiiremad, sest kogused on väga piiratud.

Playstation 5 tuleb Elisa e-poodi müügile 19. novembril, kolmapäeva öösel vastu neljapäeva. Füüsilise 4K blu-ray plaadilugejaga konsool maksab 549 eurot ja müük algab keskööl 00:00. Hetkel tuleb Elisasse vaid plaadilugejaga konsool, plaadilugejata digitaalne PlayStation 5 tuleb müügile uue aasta alguses.

Elisa meediasuhete juht Taavi Teder ütles Diktorile, et Elisasse müügile saabuvate PlayStation 5 konsoolide arv on väga piiratud. Kõik soovijad ei pruugi täna endale Sony uut mängukonsooli saada, sest väikestest kogustest hoolimata on nõudlus meeletult suur.

Teder kinnitas, et PlayStation 5 konsoole tuleb Elisasse müügile ka tulevikus, kuid kindlatest kuupäevadest veel rääkida ei saa.

Lisaks konsoolile toob Elisa müügile ka kõik Playstation 5 tarvikud:

  • Sony PULSE 3D Wireless PS5 peakomplekt – 99 eurot
  • Sony PlayStation 5 DualSense pultide laadija – 29 eurot
  • Sony Playstation 5 DualSense pult  – 69 eurot
  • Sony PlayStation 5 HD kaamera – 59 eurot
  • Sony PlayStation 5 Media Remote pult – 29 eurot

Diktor on saanud PlayStation 5 juba proovida. Loe meie põhjalikku arvustust, et teada saada, kas see kallis masin on sinu raha väärt. Siit näed, mis on peidus Sony uusima mängukonsooli karbis. Ja kas PlayStation 5 on tõepoolest nii hiiglaslik nagu räägitakse?

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.