Mängud

Täna öösel saab Eestis osta PlayStation 5, kuid tegutsema peab väga kiiresti

PlayStation 5 saab Eestis küll osta, kuid hinnad on eriti krõbedad.Foto: Sony

Rubriiki toetab

19. novembri esimestel minutitel on Eestis võimalik Elisa e-poest osta PlayStation 5 mängukonsoole. Jaole saavad aga ainult kõge kiiremad, sest kogused on väga piiratud.

Playstation 5 tuleb Elisa e-poodi müügile 19. novembril, kolmapäeva öösel vastu neljapäeva. Füüsilise 4K blu-ray plaadilugejaga konsool maksab 549 eurot ja müük algab keskööl 00:00. Hetkel tuleb Elisasse vaid plaadilugejaga konsool, plaadilugejata digitaalne PlayStation 5 tuleb müügile uue aasta alguses.

Elisa meediasuhete juht Taavi Teder ütles Diktorile, et Elisasse müügile saabuvate PlayStation 5 konsoolide arv on väga piiratud. Kõik soovijad ei pruugi täna endale Sony uut mängukonsooli saada, sest väikestest kogustest hoolimata on nõudlus meeletult suur.

Teder kinnitas, et PlayStation 5 konsoole tuleb Elisasse müügile ka tulevikus, kuid kindlatest kuupäevadest veel rääkida ei saa.

Lisaks konsoolile toob Elisa müügile ka kõik Playstation 5 tarvikud:

  • Sony PULSE 3D Wireless PS5 peakomplekt – 99 eurot
  • Sony PlayStation 5 DualSense pultide laadija – 29 eurot
  • Sony Playstation 5 DualSense pult  – 69 eurot
  • Sony PlayStation 5 HD kaamera – 59 eurot
  • Sony PlayStation 5 Media Remote pult – 29 eurot

Diktor on saanud PlayStation 5 juba proovida. Loe meie põhjalikku arvustust, et teada saada, kas see kallis masin on sinu raha väärt. Siit näed, mis on peidus Sony uusima mängukonsooli karbis. Ja kas PlayStation 5 on tõepoolest nii hiiglaslik nagu räägitakse?

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.