Mängud

Tänavune “Call of Duty” on taaskord hiiglaslik ja nõuab meeletult kettaruumi

Hakka juba aegsasti kõvakettal suurpuhastust tegema.Foto: Activision

Rubriiki toetab

Äsja avalikustatud “Call of Duty: Black Ops Cold Wari” süsteeminõuetest selgub, et uusim “Call of Duty” hakkab sinu kõvakettal võtma tohutult ruumi.

Kui soovid tänavust “Call of Dutyt” mängida 4K resolutsioonil kiirtejälituse ning kõikide muude kellade ja viledega, siis pead selle jaoks leidma tervelt 250 GB vaba ruumi.

Need on “Call of Duty: Black Ops Cold Wari” süsteeminõuded. Foto: Activision

Läbi saab ajada tegelikult ka vähemaga. Kui oled nõus erinevate tehniliste aspektide osas järeleandmisi tegema, siis võid mängu suuruse kahandada 175 GB peale. Seda on jätkuvalt palju, kuid see on 250 GB-st siiski tubli samm allapoole.

Uue “Call of Duty” kettaruumi majandamise teeb mugavamaks asjaolu, et mängijad ei pea korraga installeerima tervet mängu. Selle asemel saab ruumi säästmiseks keskenduda erinevatele mängu osadele ja alla tirida ainult need mängulaadid, mis sind kõige enam huvitavad.

Näiteks tuuakse “Black Ops Cold Wari” süsteeminõuetes välja, et mitmikmäng võtab minimaalsetel sätetel enda alla ainult 50 GB ruumi. Kui soovid mängida kõiki mängulaade, siis selle jaoks pead leidma aga 175 GB vaba ruumi.

Aja jooksul ei ole tõenäoliselt pääsu sellest, et ka madalamaid sätteid kasutavate mängijate arvutites hakkab “Black Ops Cold War” ruumi võtma tublisti üle 200 GB. Mängu uuendatakse ja ilmub uut sisu ning see võib muuta uue “Call of Duty” tõsiselt tohutuks.

“Call of Duty: Black Ops Cold War” ilmub 13. novembril praeguse ja uue põlvkonna Xboxidele, arvutile ja PlayStation 4 peale. PlayStation 5 versioon ilmub 19. novembril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.