Mängud

Tasuta arvutimängud: menukas “Battlefield 1”, virtuaalne Tokyo olümpia ja veel kaks mängu

Vali, kas Esimene maailmasõda, Tokyo olümpia või hoopis mõlemad?Fotod: EA/Sega

Hetkel on võimalik tasuta mängida nelja erinevat arvutimängu, mille eest peaksid enamasti maksma. Kaks neist mängudest saad tasuta päriseks endale.

Steamis on võimalik kuni pühapäevani tasuta mängida kõrgelt hinnatud tulistamismängu “Battlefield 1”. Kuigi “Battlefield V” on uuem, siis paljud fännid peavad 2016. aastal ilmunud “Battlefield 1” oluliselt paremaks mänguks.

Tegu on Esimese ilmasõja päevil toimuva mänguga, milles saab lisaks mitmikmängule läbi teha ka üllatavalt kaasahaarava üksikmängukampaania. Mitmikmäng on tempokas ja vaheldusrikas ning kuigi “Battlefield 1” ilmus kaugel 2016. aastal, siis serverid veel tühjaks jäänud ei ole. Kindlasti tasub proovida “Operations” mängulaadi, kus meeskonnad peavad täitma erinevaid strateegilisi eesmärke ja lahingud toimuvad mitmetel kaartidel.

Veel saav Steamis kuni esmaspäevani tasuta proovida Tokyo olümpiamängude ametlikku arvutimängu “Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game”. Tegu on uue mänguga, mis ilmus alles 22. juunil.

Põhimõtteliselt on tegu spordimängude kogumikuga: valida saab 18 erineva ala vahel alates sprindist kuni jalgpallini. Jah, “FIFA” on tõenäoliselt parem jalkasimulaator, kuid kui otsid mängu, mis keskenduks just olümpiale, siis paremat valikut on keeruline leida.

Nüüd mängudest, mille saad tasuta päriseks. Epic Games Store’is on tasuta tulistamismäng, mis viib taas Esimesse maailmasõtta. “Verdun” on netipõhine tulistamismäng, mis on võrreldes “Battlefield 1-ga” oluliselt taktikalisem.

Lahingud toimuvad suurtel kaartidel ning mängijad jagatakse viieliikmelistesse üksustesse. Relvad, mundrid ja lahinguväljad on taasloodud ajalooliste allikate põhjal nii realistlikult kui vähegi võimalik.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.