Mängud

Tasuta “Call of Duty: Modern Warfare’i” Battle Royale mängulaad ilmub homme ja see on hiiglaslik

Homme saad koos 149 kaaslasega tasuta lahingusse minna.Foto: Activision

Rubriiki toetab

10. märtsil saab konsoolidel ja arvutil tasuta mängima hakata “Call of Duty: Modern Warfare’i” Battle Royale mängulaadi “Warzone”.

“Warzone’i” saab alla tirida tasuta ja selleks ei ole vaja omada “Modern Warfare’i” baasmängu. Kui sul on siiski “Modern Warfare” olemas, siis “Warzone” nõuab kettaruumi umbes 15-22 GB. Kui sa aga baasmängu omanik ei ole, siis hakka aegsasti kõvaketast puhastama – vaba ruumi läheb tarvis lausa 80-100 GB.

Korraga läheb lahingusse 150 mängijat kahes mängulaadis: Battle Royale ja Plunder. Neist esimene peaks juba mängijatele tuttav olema – mängijad sisenevad kaardile, kuhu ilmub aina kahanev sõõr ja võidab viimane ellujääja. Plunderis võidab see mängija või tiim, kes kogub kõige enam raha vaenlasi kõrvaldades ning kaardilt ja teistelt mängijatelt asju varastades.

Teistelt Battle Royale’idest eristab “Warzone’i” mängu naasmise mehaanika nimega Gulag. Pärast seda, kui esimest korda lahingus langed, pead sa selleks ettenähtud areenil võitma teist langenud mängijat duellis. Kui langenute seas ootavad järjekorras võimalust duelli pidada ka su tiimikaaslased, siis nemad saavad sinu kahevõistlusele kaasa elada.

Lennukis mängu sisenedes on kaardil näha erinevate piirkondade nimesid. Foto: kuvatõmmis

Kui suudad lahingu Gulagis võita, siis naased uuesti “Warzone’is” lahingusse. Kaotuse korral on sul ikka võimalik mängu naasta, kuid su tiimikaaslased peavad selle nimel kõvasti vaeva nägema.

“Warzone’i” saab mängida üksinda ning kahestes ja kolmestes tiimides. See töötab ka ristvõrgus ja see tähendab, et arvuti, PlayStation 4 ja Xbox One’i omanikud saavad koos mängida.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.