Mängud

Tasuta mäng: fännid tegid “Day of the Tentacle’ile” ise väga hea järje

Seiklusmängu “Day of the Tentacle” fännid on teinud mängule ise järje nimega “Return of the Tentacle”, mis on tasuta ja mida igaüks saab ise proovida.

“Day of the Tenatcle” on üks LucasArtsi kuldaaja parimaid seiklusmänge, kus kolm kangelast peavad fantasitiliselt humoorika ja hästi kirjutatud loo ning dialoogi tasutal ajas reisima, et päästa maailm kurja… kombitsa käest. Mäng ilmus esimest korda 1993. aastal, aga sellest ilmus kolm aastat tagasi uusversioon.

Nüüd on aga fännid teinud sellele järje, mis on kuulduste kohaselt päris hea. Ma pole seda veel ise proovinud, aga kavatsen selle kindlasti ette võtta. Fännimängule omaselt pole dialoog just kõige paremini sisse loetud, aga muus osas olevat mäng täiesti tasemel, kui sulle mõistatusi täis seiklusmängud meeldivad.

Mängu visuaalne stiil on äravahetamiseni sarnane 2016. aasta uusversiooniga.

“Return of the Tentacle” on märkimisväärne ka selle poolest, et ilmselt “Day of the Tentacle’ile” mitte kunagi ametliku järge, mis oleks tegelikult sarja kolmas osa (1987. aastal ilmus “Maniac Mansion”), kunagi ei tehta.

Üldiselt sellised fänniprojektid nii kaugele ei jõua, et mäng valmis saadakse. Seiklusmängudest on ehk üheks selliseks õnnestumiseks “Broken Swordi” fännide tehtud mäng “Broken Sword 2.5: The Return of the Templars”.

“Return of the Tentacle’it” saad ise proovida ja alla tõmmata siit, nii Windowsile, Linuxile kui ka Macile.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.