Mängud

Tegutse kiirelt: kuni homseni saad 120-eurose arvutimängu kätte 18 euroga

Nii suuri soodukaid tihti ei näe.Foto: Ubisoft

Mängustuudio Ubisofti e-poes toimub hetkel suur sooduskampaania ning mitmete populaarsete mängude hinnad on suuresti alla löödud.

Näiteks toimub hetkel homseni kestev “Tom Clancy’s Division 2” kiirmüük, mille raames saab mängu kõiki lisasid sisaldava “Ultimate Editioni” 120 euro asemel kätte kõigest 18 euroga. Nii suuri hinnaalandusi just väga sageli ei näe.

Suuresti on hinnast kaotanud ka “The Division 2 Gold Edition”, mis maksab praegu tavapärase 100 euro asemel 15 eurot. Mängu baasversiooni saab kuni homseni kätte 60 euro asemel 9 euroga.

Ubisoft on hinnad alla löönud ka mitmetel teistel mängudel ja need pakkumised kehtivad kuni 31. jaanuarini. Näiteks “Assassin’s Creed Odyssey Ultimate Editioni” saad 115 euro asemel kätte 40 euroga. Uue strateegiamängu “Anno 1800 Gold Edition” maksab tavapärase 95 euro asemel 42,75. “Far Cry 5” eest peab 60 euro asemel välja käima 15 eurot ja “Rainbow Six Siege” maksab 8 eurot.

Uuematest mängudest on veel suuresti alla hinnatud eelmise aasta lõpus ilmunud “Ghost Recon Breakpoint”, mis maksab 60 euro asemel 24 eurot. Seda mängu ei võetud just kõige soojemalt vastu, seega kahevahel olijatele peaks odavam hind otsustamise lihtsamaks tegema.

Lisaks mainitud pakkumistele on suuresti alla hinnatud veel mitmeid mänge. Vaata siit ise juurde, mida pakutakse.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses