Mängud

Tehnilistest viperustest hoolimata kadusid PlayStation 5 konsoolid Euronicsist 10 minutiga

Kallied konsoole müüakse jätkuvalt, kuid võimalik on leida ka rahakotisõbralikke pakkumisi.Foto: Sony

Rubriiki toetab

Täna keskpäeval tõi Euronics müüki uue partii ülipopulaarseid PlayStation 5 konsoole, kuid e-poe külastajaid tervitas aga veateade. Sellest hoolimata olid kõik PlayStation 5 konsoolid loetud minutitega läbi müüdud.

“Euronicsi e-poes algas konsoolide müük kell 12.00 ning suuremast partiist olenemata olid konsoolid 10 minutiga läbi müüdud,” kinnitab Euronicsi turundusdirektor Kristjan Terase. “Ülimalt suurest koormusest tingituna esines keskpäeval tõrkeid meie süsteemide töös ning hetkel tegeleme põhjuste tuvastamisega.”

Mõnda aega enne keskpäeva nägid Euronicsi e-poe külastajad veateadet, mis väitis, et pood on hooldustöödeks maas kümmekond minutit. PlayStation 5 müük pidi algama kell 12 ning pool tundi pärast seda ei olnud jätkuvalt võimalik e-poodi pääseda.

Kui arvutist Euronicsi lehele ei pääsenud, siis nutiseadmest oli võimalik PlayStation 5 osta. See ei kehtinud kõikide klientide kohta: mina ja mitmed teised ei pääsenud e-poodi ka mobiiliga, kuid paljud said just nii uue konsooli ostetud.

Terase sõnul tundsid eestlased suuremat huvi just kallima plaadimängijaga konsooli vastu. Seda, millal võiks Euronicsisse jõuda järgmine partii PlayStation 5 konsoole, Terase veel ei tea.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.