Mängud

Tipptasemel komöödia: inimesed proovivad seletada Lady Gagale, mis on “Fortnite”

Lady Gaga tahab teada ja internet vastab.Foto: Metro/Epic Games

Lady Gagal, ilmakuulsal Oscariga pärjatud muusikul, kes on müünud kümneid miljoneid albumeid, tekkis hiljuti üks oluline küsimus. Kuna mitu pead on ikka mitu pead, siis otsustas ta sellele mõistatusele Twitterist vastust otsida.

Gaga tahtis teada, mis asi on fortnight. Pärast põhjalikku semantilist analüüsi oleme kindlaks teinud, et ta pidas tõenäoliselt silmas videomängu “Fortnite”.

Esmapilgul on tegu lihtsa küsimusega, millele on olemas elementaarne vastus. Sellegipoolest on Lady Gaga uudishimu kustutama rutanud tohutud massid maailma kõigist nurkadest. Hetkel on tema kommentaaril pea miljon meeldimist ja umbes 30 000 kommentaari.

Kõige esimesena tõttas Gagale appi mõistagi “Fortnite’i” suurim kuulsus isiklikult – striimija Tyler “Ninja” Blevins. Ta pani ette, et muusik võiks talle helistada, et siis koos Battle Royale’i iseärasusi lahata. Ja kuna Drake temaga enam mängida ei taha, siis nüüd oleks vaja uust, eelistatavalt Grammyga pärjatud artistist tiimikaaslast.

Lady Gagal oli sellele lihtne ja lakooniline vastus: “Kes sa oled?”

Kuid abilisi oli teisigi. Osad selgitasid, et termin fortnight tähendab inglise keeles kahenädalast perioodi ja videomänguni ei jõutudki.

Teised see-eest tuletasid meelde, et Gaga ei ole mingi suvaline videomänguvõhik. Alles mõne aja eest tunnistas ta, et mängib “Bayonettat” kuni neljani hommikul, et mingile draakonile üks-null teha.

Õnneks leidus sapipritsijate masside seas ka üksikud rüütleid valgel hobusel, kes olid valmis Lady Gagale selgeks tegema, mis see “Fortnite” (ja fortnight) ikka tegelikult on.

Ja lõppude lõpuks leidus ka neid, kes ei pidanud võimalikus “Fortnite’i” fenomeni 140 tähemärgiga selgitada. Selle asemel kutsuti Lady Gaga lihtsalt endaga mängima.

Mida me sellest õpime? Mis on kõige selle mõte? Kas Lady Gaga üritab lihtsalt “Fortnite’i” röögatu edu peal liugu lasta? Kas ta mängis “Bayonettat” ja keegi ütles talle, et hei, sa peaksid seda, noh, “Fortnite’i” ka proovima?

Me ei tea. Võib-olla me ei saa kunagi teada. Üks on aga kindel – Lady Gaga küsimuse peale laekunud kümnete tuhandete väga erinevate vastuste põhjal ei tea ta tõenäoliselt ikka veel, mida see pagana “Fortnite” (või fortnight) siis ikka lõpuks endast kujutab!

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.