Mängud

Top 10 ägedamat asja, mida me E3 mängumessil nägime

Lihtsalt hingetuksvõttev!

E3 on küll selleks aastaks läbi, kuid konverentsi kõige paremaid palasid saame meenutada ikka. Siin listis on kümme kõige ägedamat asja, mida me nägime ja kindlasti pikaks ajaks meelde jäävad.

10. Blair Witch

“Blair Witch” oli üks suurimaid üllatusi Microsofti E3 konverentsil. Uus mäng näeb treilerist esmalt välja kui segu “Resident Evilist” ja “Alan Wake’ist”. Kuigi “Blair Witch Projecti” totrad filmijärjed on sirgunud tema enda suurimaks vaenlaseks, siis esimese isiku vaate õudusmäng võib olla see, mis toob kastanid tulest välja.

Mängu väljalaskekuupäev on 30. august.

Foto: Pocket-lint

9. Doom Eternal

Kolm aastat on möödunud “Doomi” 2016. aasta taaskäivitusest ning nüüd on meile saabumas teine osa: “Doom Eternal”. Järjel on üksikmängulaad, mis jätkub sealt, kus esimene pooleli jäi. Uus mäng näib kiirem, hullem, värvilisem ja verisem välja kui selle eelkäija.

“Doom Eternalit” saab mängida 22. novembril arvutil, PS4 ja Xbox One’i konsoolidel ning Nintendo Switch’il.

Foto: Pocket-lint

8. Ikumi Nakamura

Nakamura vallutas kõigi südamed “Ghostwire: Tokyo” E3 presentatsioonil. Selle lühike, humoorikas, kuid häbelik esitlus oli just see, mida meil kõigil vaja oli. Ta ei jälginud stsenaariumit, vaid tegi oma asja, asja mida ülikondades ja kingades ärimehed ei suudaks. Tegi poose, ahhetas publikut ja tundus, et tal oli endal ka lava peal tore olla. Ikumi oli väärt seda võimalust, oma momenti.

Foto: YouTube

7. Star Wars Jedi: Fallen Order

Electronic Arts sel aastal mängumessist E3 osa ei võtnud, kuid näitas vahetult enne seda oma uut mängu “Star Wars Jedi: Fallen Order”. Metroidvania stiilis seiklusmängu tegevus leiab aset mõned aastad pärast filmi “Revenge of the Sith” tegevust. See Star Warsi mäng võibki saada selleks, mida me oodanud olema mil EA litsentsi tagas.

Mäng jõuab müügile 15. novembril.

Foto: Pocket-lint

6. Marvel’s Avengers

Maa võimsamad kangelased on tagasi. “Tomb Raideri” tegijatelt Crystal Dynamicsi uuel mängul on kõrge potentsiaal ja kõrged produktsiooni väärtused. Seda saab ka sõpradega koos mängida, mis teeb mängukogemuse veelgi lahedamaks. Excelsior!

Mäng ilmub 15. mail 2020 ja on saadaval arvutil, PS4-l, Xbox On’il ja Google Stadial.

Foto: Pocket-lint

5. Project Scarlett

Microsoft kuulutas lõpuks välja uue põlvkonna Xbox mängukonsooli, mille esialgseks nimeks on Project Scarlett ja mis ilmub järgmise aasta lõpus koos uue “Halo: Infinite’ga”. Milline see välja nägema hakkab, palju maksab ja kõik muu oluline, see kuulutatakse välja ilmselt alles aasta pärast järgmisel E3-l.

Foto: kaader videost

4. The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Jaapani mängutööstuse gigandid tegid meid üllatuse osaliseks, kui nad hõikasid välja “Breath of the Wildi” järje ning näitasid meile arengufaasis olevaid mänguklippe. Me ei tea millal see ilmub, kuid see väike õrritus oli piisav, et meie listi neljandale kohale jõuda.

Foto: Pocket-lint

3. Cyberpunk 2077

Kui mõtlesime, et selle mänguga paremaks minna ei saa, siis CD Projekt Red näitas meile keskmist näppu ja avaldas 50-minutilise demo ja et KEANU REEVES lööb projektis kaasa.

Mäng tuleb välja 16. aprill 2020 ja me ei saa olla vähem elevil.

Foto: Pocket-lint

2. Watch Dogs: Legion

Mängi ükskõik kellena tundus väga ebarealistlikuna tol hetkel, kuid praegu näib, et Ubisoft saab sellega hakkama. Ükskõik, kellega sa tänava peal kohtud võib saada sinu loo peategelaseks.

Terve mäng on hoopis midagi muud võrreldes teiste konverentsil nähtud mängudega.  AGA, Ubisoft peab sellega hakkama saama, kuna kõik, mida nad lubasid, on järgmise taseme teod.

Mäng tuleb välja 6. märts 2020.

Foto: Pocket-lint

1. Keanu Reeves

Siia lihtsalt ei saa panna kedagi ega midagi teist. Keanust sai selle aasta E3 konverentsi nägu, kui avalikustati, et ta lööb kaasa mängus “Cyberpunk 2077” ning tema presentatsiooni oli tõsiselt breathtaking.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.