Mängud

Tuntud mänguarendaja: PlayStation 5 avalikustatakse vähem kui kuu pärast

Väidetavalt kuulutatakse PlayStation 5 välja juba üsna varsti.Foto: Sony

Kuulsa “God of Wari” mänguseeria isa David Jaffe väidab Twitteris, et PlayStation 5 avalikustatakse veebruaris ja me kuuleme Sony uuest konsoolist vähem kui kuu aja pärast.

Jaffe väidab enesekindlalt, et PlayStation 5 avalikustamisüritus on hetkel mängutööstuse kõige halvemini hoitud saladus. Ta kinnitab, et sarnaselt 2013. aastal ilmunud PlayStation 4-ga kergitatakse Sony uuelt konsoolilt saladuseloor veebruaris.

David Jaffe on mängutööstuses laialdaste kontaktidega tuntud tegija ja tema sõnadesse saab suhtuda tõsiselt. Väide, et PlayStation 5 avalikustamisüritus on halvasti hoitud saladus jätab mulje, et sellest teavad ka mitmed teised mänguarendajad.

Jaffe info läheb kokku ka fännide spekulatsiooniga, et PlayStation 5 avalikustatakse hetkel New Yorkis toimuval Experience PlayStation üritusel, mis kestab 16. veebruarini.

Me ei tea veel, milline PlayStation 5 välja näeb, kuid lekkinud patendiinfo põhjal on Sony järgmisest konsoolist juba loodud realistliku ilmega 3D mudel. Hiljuti nimetas Sony mängudivisjoni juht uue PlayStation 5 puldiga mängimist ka revolutsiooniliseks kogemuseks.

Oleme kokku pannud ka põhjaliku ülevaate kõigest, mida praeguseks PlayStation 5 kohta teame.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses