Mängud

Tuntud mänguarendaja: PlayStation 5 avalikustatakse vähem kui kuu pärast

Foto: Sony

Kuulsa “God of Wari” mänguseeria isa David Jaffe väidab Twitteris, et PlayStation 5 avalikustatakse veebruaris ja me kuuleme Sony uuest konsoolist vähem kui kuu aja pärast.

Jaffe väidab enesekindlalt, et PlayStation 5 avalikustamisüritus on hetkel mängutööstuse kõige halvemini hoitud saladus. Ta kinnitab, et sarnaselt 2013. aastal ilmunud PlayStation 4-ga kergitatakse Sony uuelt konsoolilt saladuseloor veebruaris.

David Jaffe on mängutööstuses laialdaste kontaktidega tuntud tegija ja tema sõnadesse saab suhtuda tõsiselt. Väide, et PlayStation 5 avalikustamisüritus on halvasti hoitud saladus jätab mulje, et sellest teavad ka mitmed teised mänguarendajad.

Jaffe info läheb kokku ka fännide spekulatsiooniga, et PlayStation 5 avalikustatakse hetkel New Yorkis toimuval Experience PlayStation üritusel, mis kestab 16. veebruarini.

Me ei tea veel, milline PlayStation 5 välja näeb, kuid lekkinud patendiinfo põhjal on Sony järgmisest konsoolist juba loodud realistliku ilmega 3D mudel. Hiljuti nimetas Sony mängudivisjoni juht uue PlayStation 5 puldiga mängimist ka revolutsiooniliseks kogemuseks.

Oleme kokku pannud ka põhjaliku ülevaate kõigest, mida praeguseks PlayStation 5 kohta teame.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.