Mängud

Twitter avalikustas, millistest mängumaailma kuulsustest räägitakse sotsiaalmeedias kõige rohkem

Felix "PreDiePie" Kjellbergi vastasseis teise YouTube'i kanaliga mõjus tema popuaarsusele turgutavalt.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Twitter andis teada, millistest videomängumaailma kuulsustest on 2019. aastal seni sotsiaalmeedias kõige rohkem räägitud.

Selgub, et esikolmiku moodustavad Felix “PewDiePie” Kjellberg, Jimmy “MrBeast” Donaldson ja “Fortnite’i” kuulsus Tyler “Ninja” Blevins. Neile järgnevad striimerid Jack “CouRage” Dunlop, Benjamin “DrLupo” Lupo, Rubén “Rubius” Doblas Gundersen ja e-spordi meeskonna 100 Thieves omanik Matthew “Nadeshot” Haag.

Edetabeli ladvik ei paku erilisi üllatusi. PewDiePie’st on palju räägitud, kuna tema YouTube’i kanal võistles jälgijate arvu pärast India telekommunaktsioonifirma T-Seriese kanaliga. Kuigi PewDiePie on nüüdseks selle lahingu kaotanud, siis on ta jätkuvalt röögatult populaarne.

Tyler “Ninja” Blevinsist on saanud üks äratuntavamaid persoone mängumaastikul.Foto: Kotaku

MrBeasti on avalikkuse tähelepanu alla tõusnud viimase paari kuu jooksul, eriti pärast koostööd kuulsa striimeri Michael “shroud” Gresziak. Tal on kombeks otse-eetris annetada suuri rahasummasid kas heategevusele või vähem tuntud striimijatele ning see spektaakel on MrBeasti teinud üsna populaarseks.

Ninja on olnud üks maailma populaarsemaid mängupersoone alates 2018. aasta algusest. “Fortnite’i” striimimisega tuntust kogunud Ninja Twitchi kanal on purustanud mitmeid vaatajarekordeid ning spekuleeritakse, et ta jääb ka käesoleval aastal üheks populaarseimaks voogedastajaks mängumaastikul.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.