Mängud

Ülihea pakkumine: võta 28 euro eest enam kui 1000 euro väärtuses mänge, raamatuid ja koomikseid

Kasuta võimalust ja võta pea olematu hinnaga tohutu koorem meelelahutust.Foto: kuvatõmmis

Humble Bundle’i mängupood on maha saanud eriti hea pakkumisega – kõigest 28 euro eest antakse ära tohutu hulk videomänge, raamatuid ja koomikseid, mis eraldi ostes maksaksid üle 1000 euro.

Kirsiks tordil on asjaolu, et kogumiku müügist teenitud tulu läheb heategevusele. Fight for Racial Justice Bundle’i müügitulu annetatakse erinevatele Black Lives Matter liikumist toetavatele organisatsioonidele.

Kogumikust ei leia ainult tundmatuid indie-mänge, vaid tõsiselt tuntud tegijaid. Olemas on näiteks “NBA 2K20”, “Bioshock Remastered”, “Hyper Light Drifter”, “Baba is You”, “Football Manager 2020”, “Company of Heroes 2”, “Kerbal Space Program”, “Elite Dangerous”, “System Shock 2” ja mitmeid teisi kõrgelt hinnatud mänge.

Kui mängud ei ole sinu teema, siis kogumikust leiab ka kvaliteetset lugemismaterjali. Koomiksitest on olemas “Shaft: A Complicated Man”, raamaturiiulilt vaatab teiste teoste seast vastu muuseas Solomon Northupi “12 aastat orjana”.

Hiljuti oli saadaval veel üks sarnane pakkumine, kus heategevuslikul eesmärgil anti ära sadu mänge kõigest viie euroga. Selle algatusega teeniti heategevusele üle 8 miljoni dollari. Suure tõenäosusega kujuneb populaarseks ka Humble Bundle’i algatus.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.