Mängud

Ülipopulaarse jalkamängu “FIFA 20” saad praegu kätte vähem kui 5 euroga

Sellest madalamale "FIFA 20" hind enam tõenäoliselt ei kuku.Foto: EA

Tohutult menuka jalgpallimängude seeria “FIFA” uusim osa “FIFA 20” on hetkel kõikidel platvormidel võimsalt alla hinnatud. Mäng on võimalik endale soetada kõigest viieka eest.

Näiteks Soome PlayStationi e-poes on “FIFA 20” hind 4,89 eurot ja mäng on sama hinnaga saadaval ka teiste regioonide poodides. Arvutiversiooni saad Humble Bundle’i e-poest kätte 4,79 euroga.

Ainult Xboxi omanikud peavad maksma natukene krõbedamat hinda. Sellel konsoolil on “FIFA 20” saadaval 7 euroga. Kuid kui võtta arvesse, et mängu alghind on 70 eurot, siis kurtmiseks vast põhjust pole.

Ainus konsool, kus “FIFA 20” ei ole saadaval ülisuure allahindlusega on Nintendo Switch. Nintendo e-poes on “FIFA” jätkuvalt müügil täishinnaga.

Suurte allahindlustega üritatakse kahtlemata “FIFA” mängijate hulka paisutada võimalikult suureks enne 6. oktoobrit, mil tuleb müügile seeria järgmine osa, “FIFA 21”. Muide, see mäng tuleb juba ka uue põlvkonna konsoolidele, kuid teatud mööndustega.

Kui sul veel uusimat “FIFA-t” ei ole, siis praegusest madalamale selle mängu hind enam tõenäoliselt ei lange. Tegu on igati korraliku mänguga, millega sõprade seltsis mõnusalt aega veeta.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.