Mängud

Üllatus! “Red Dead Redemption 2” tuleb arvutile kuu aja pärast

Arvutimängurite palvetele on vastatud.Foto: Rockstar

Mängustuudio Rockstar andis teada, et nende kõrgelt hinnatud eelmisel aastal konsoolidele ilmunud vestern “Red Dead Redemption 2” ilmub arvutile 5. novembril.

Rockstari sõnul saab “Red Dead Redemption 2” arvutiversioon lisaks graafilistele uuendustele ka värsket sisu uute missioonide, tegevuste ja relvade näol. Mängu on võimalik eeltellida alates 9. oktoobrist.

Kõigile neile, kes eeltellivad “Red Dead Redemption 2” enne 23. oktoobrit läbi tootja mängukliendi Rockstar Game Launcheri, saavad mänguga kaasa erinevaid boonuseid. Need hõlmavad erinevaid kosmeetilisi elemente ja ressursse, mida on võimalik kasutada nii üksik- kui ka mitmikmängus, ning teisi Rockstari mänge.

Lisaks Rockstar Game Launcherile saab mängu alates 23. oktoobrist eeltellida ka läbi Epic Games Store’i, Greenman Gamingu ja Humble’i mängupoe. Novembris ilmub “Red Dead Redemption 2” ka Google Stadial ning jõuab Steami detsembris.

Rockstar jagab rohkem informatsiooni mängu süsteeminõuete ja muude detailide kohta 9. oktoobril. “Red Dead Redemption 2” arvutiversiooni kohta leiad rohkem infot siit.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.