Mängud

Unistuste tööpakkumine: teeni üle 33 000 euro aastas videomängude mängimise eest

Nii veidrat töökuulutust ei ole meie varem näinud.Foto: Game Rant

Rubriiki toetab

Suurbritannias tegutsev mänguritele suunatud arvutitehnika firma OPSYS otsib inimest, kellele maksta aastas 30 000 naela (veidi üle 33 700) euro arvutimängude mängimise eest.

OPSYSe kodulehele postitatud töökuulutus võtab samaaegselt kukalt kratsima, silmi pööritama ja kahe käega peast kinni hoidma, kuid see tundub siiski täiesti reaalne. Otsitakse inimest, kes ülivõimsal OPSYSe arvutil aastase lepinguga mänge mängiks. Miks? See ei tule töökuulutusest selgelt välja.

Eriti kummaliseks teeb OPSYSe töökuulutuse aga keelekasutus, mis lausa vohab mänguritele omistatavatest kulunud stereotüüpidest. Näiteks mainitakse, et varasem töökogemus ei ole vajalik. Otsitakse ainult piisava XP-ga inimesi, kes suudaks piisavalt kiiresti jõuda viimase levelini. Ja nõutud oskuste juures on lihtsalt kirjas kaks sõna: jah, palun!

Foto: kuvatõmmis

Kuid asjad lähevad veel kummalisemaks. Kuulutuses tuuakse välja, et ei otsita trolle, vaid korralikke vanakooli mängijaid, kes ei anna kunagi alla ja kelle vanemad on nende peale vihased. Veel mainitakse, et otsitakse ainult mängusõltlasi, kes tunnevad kõiki uuemaid meeme ja saavad alati aru, millest tõsised mängijad räägivad.

Kui see kõik peaks sind kõnetama, siis kandideerimiseks on vaja postitada endast 60-sekundiline video YouTube’i, Instagrami või Twitchi, kus selgitad, miks just sina seda tööd väärid. Veel on tarvis Twitteris või Instagrammis mainida kontot @OPSYS_gaming ja lisada juurde #OPSYSDreamJob. Veel tuuakse välja, et kui kandidaadil on varasemaid kogemusi milleski muus peale mängude mängimise, siis see võib talle saatuslikuks saada.

OPSYSe töökuulutus tundub natukene liiga hea, et tõsi olla. Tegu on uue ettevõttega, mille kohta on internetis veel üsna vähe infot. Kuid kõik, kes soovivad proovida, peavad kandideerima hiljemalt 9. aprilliks. Tööle peab asuma juba 1. augustil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.