Mängud

Unistuste tööpakkumine: teeni videomängu mängimise eest üle 2000 euro

Kontorisse minema ei pea ja töö kestab ainult kuu aega.Foto: Nintendo

Rubriiki toetab

Koroonaepideemia ajal on mitmed ettevõtted sunnitud klientide tähelepanu püüdmiseks proovima tavatuid lahendusi. Näiteks Hongkongis tegutsev toidukaupade edasimüüja Yummy House soovib palgata “Animal Crossing New Horizonsi” eksperti, kes teeks valmis virtuaalse saare, kus firma saaks reklaamida enda tooteid ja teenuseid.

Facebooki postitatud hiinakeelses töökuulutuses kirjutatakse, et otsitakse tõelist spetsialisti, kes tunneb “Animal Crossingut” läbi ja lõhki ning on mängu mänginud vähemalt 100 tundi. Töö kestab kuu aega, töötada saab kodust ning palka makstakse 20 000 hongkongi dollarit ehk 2384 eurot.

Kuigi töökuulutus on hiinakeelne, siis kandideerima ei ole oodatud ainult kohalikud. Quartz kirjutab, et 14. mai seisuga oli Yummy Housile laekunud 230 töökuulutust, neist 80% Hongkongist ning ülejäänud Ühendriikidest, Malaisiast, Taiwanist ja Jaapanist. Valdav osa kandidaatidest on graafilised disainerid, kunstnikud või tarkvaraarendajad.

Foto: Nintendo

“Animal Crossing: New Horizons” on hiljuti Nintendo Switchi mängukonsoolile ilmunud ülipopulaarne ja lustakas elusimulaator, kus mängija kehastab asustamata saarele kolivat tegelast. Lisaks enda kodu laiendamisele ja kujundamisele saab saarele elama kutsuda loomakestest sõpru, kala püüda, lilli ja puid kasvatada ning teha muid rahulikke ja lõõgastavaid tegevusi.

Hoolimata sellest, et mäng ilmus märtsis, on seda juba müüdud üle 10 miljoni koopia. Kuna saari on võimalik kujundada enda äranägemise järgi, siis on reklaamivõimalust haistnud ka teised ettevõtted. Näiteks otsitakse praegu tööle veel ühte “Animal Crossingu” mängijat, kellele kavatsetakse maksta 45 eurot tunnis.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.