Mängud

Uskumatud numbrid: “Fortnite” on tõusnud maailma ajaloo üheks edukaimaks mänguks

"Fortnite'i" röögatu kasv ei näita vaibumise märke.Foto: Epic Games

Rubriiki toetab

Battle Royale mängu “Fortnite” arendaja Epic Games avalikustasid, et mängul on nüüd üle 350 miljoni registreeritud kasutaja, mis teeb “Fortnite’ist” ühe populaarseima videomängu, mis eales loodud.

Teistest mängudest suudavad sarnaseid numbreid näidata ainult mõned üksikud tasuta saadaval olevad arvuti- ja mobiilimängud ning “Tetris” ja “Minecraft”, mis ilmus 2009. aastal. “Fortnite” on astronoomiliste numbriteni jõudnud kahe ja poole aastaga.

Epic Games avalikustas veel, et viimase aasta jooksul on “Fortnite’i” mängijate hulk kerkinud 100 miljoni võrra. See annab aimu, et mängu populaarsus ei näita kahanemise märke ja mitmed uuemad konkurendid nagu näiteks “Apex Legends” ja “Call of Duty Warzone” ei ole suutnud “Fortnite’i” kasvu pärssida.

“Fortnite’i” röögatule populaarsusele aitab kaasa asjaolu, et see on tasuta ja saadaval paljudel platvormidel. Mäng on ka pidevas muutumises, pakkudes mängijatele alati midagi uut. Tähelepanu tõmbavad ka mitmed mängu sees korraldatavad suurüritused, näiteks hiljuti toimunud Travis Scotti virtuaalkontsert.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.