Mängud

Uuenenud PlayStation Plusi tulevad “Assassin’s Creed Valhalla”, “Far Cry” ja muud Ubisofti suuremad hitid

Ubisoft+ teenus toob PlayStation Plusi kahe kallima teenuse tellijateni "Assassin's Creed Valhalla".Foto: Ubisoft

Juunis kolmeastmeliseks muutuva PlayStation Plusi kaks kallimat tellimust tagavad ligipääsu ka Ubisoft+ mänguteenuse sisuvalikule.

23. juunil lakkab PlayStation Plus praegusel kujul olemast. Selle asemele tekib uus kolmest tellimusest koosnev teenuspakett, mis hõlmab PlayStation Plus Essential, PlayStation Plus Extra ja PlayStation Plus Premium pakette.

Extra (kuutasuga 14 eurot) ja Premium (17 eurot) pakettide tellijad saavad ligipääsu ka videomängule, mis on kaasatud Ubisoft+ Classics tellimusse. Esialgu jõuab PlayStation Plusi tellijateni Ubisoft+ vahendusel 27 mängule, mille hulka kuuluvad näiteks “Assassin’s Creed Valhalla”, “The Division” ja “For Honor”.

Lisaks mainitud Ubisofti populaarsetele hittidele jõuavad PS Plusi tellijateni ka “Far Cry 4”, “Far Cry 3: Blood Dragon”, “Child of Light”, “South Park: The Fractured But Whole”, “Steep”, “Trials Rising”, “Watch Dogs” ja “Werewolves Within”. Ubisofti sõnul lisandub teenusesse aja jooksul veel mänge. 2022. aasta lõpuks peaks PS Plusi tellijateni Ubisoft+ Classicu vahendusel jõudma poolsada videomängu.

Ubisoft avalikustas veel, et lisaks PlayStationile jõuab Ubisoft+ peagi ka Xboxile. Veel ei ole teada, kas Microsofti mängumasinal liidetakse Ubisoft+ Xbox Game Pass mänguteenusega. Hetkel on Ubisoft+ saadaval arvutil ning Stadia ja Amazon Luna striimimisplatvormidel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.