Mängud

Uus “Call of Duty” jookseb PlayStation 5 ja uute Xboxide peal 120 kaadrit sekundis

Proovi uut "Call of Dutyt" kuu aega enne selle ilmumist.Foto: Activision

Rubriiki toetab

Novembris ilmuv “Call of Duty: Black Ops Cold War” hakkab järgmise põlvkonna konsoolidel jooksma 120 kaadrit sekundis.

Eriti sujuvat “Call of Duty” mängupilti saavad hakata nautima nii PlayStation 5 kui ka Xbox Series X-i ja Series S-i kasutajad. Kinnitati ka, et järgmise põlvkonna konsoolidel toetab uusim “Call of Duty” kiirtejälitust.

Lisaks sellele rakendatakse PlayStation 5 versioonis ka uue DualSense puldi haptilisi päästikuid ning 3D-audiolahendusi.

Kõige selle eest peab aga rohkem maksma: juba on kinnitatud, et uue põlvkonna konsoolidele tuleb tänavune “Call of Duty” hinnatõusuga.

Eile avalikustas mängustuudio Treyarch esimese video, mis tutvustab, kuidas hakkab tööle tänavuse “Call of Duty” mitmikmäng. Kinnitati ka mitmete erinevate beetatestide kuupäevad – esimesena saab mängu proovida PlayStation 4 peal 8. oktoobril.

Tänavune “Call of Duty” on järg 2010. aastal ilmunud “Black Opsile”. Mängu tegevus toimub külma sõja ajal ja näib, et mängupilt võib seeria varasematest osadest mõneti erineda. Näiteks on võimalik luua enda tegelane, missioonidel on mitu erinevat lõppu ning olemas on ka dialoogivalikud.

“Call of Duty: Black Ops Cold War” ilmub 13. novembril arvutile, praeguse ja uue põlvkonna Xboxidele ning PlayStation 4 peale.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.