Mängud

Uus kogus PlayStation 5 konsoole jõuab Elisasse ja Prismasse järgmisel aastal

Kuid see ei tähenda, et sel aastal ei ole enam üldse lootust Eestis PlayStation 5 saada.Foto: Sony

Rubriiki toetab

Elisa ja Prisma selle aasta sees uusi PlayStation 5 konsoole enam müügile ei too, küll aga on uut partiid oodata 2021. aasta esimeses pooles.

“Uus ja suurem kogus PlayStation 5 konsoole tuleb Elisasse järgmise aasta algul,” kinnitab Diktorile Elisa meediasuhete juht Taavi Teder. Veel ei ole teada, millisel kuupäeval PlayStation 5 konsoolid Elisasse müügile saabuvad.

PlayStation 5 järele on igal pool maailmas tohutu nõudlus. Foto: Sony

Prisma sel aastal PlayStation 5 vabamüüki ei too, kuid hetkel korraldatakse loosimängu, kus 25 inimest saavad võita konsooli ostmise eesõiguse. Järgmisel aastal loodab ka Prisma oma PlayStation 5 varusid täiendada.

“Me väga loodame, et järgmise aasta esimeses pooles saame uue koguse PlayStation 5 konsoole müügile tuua, aga täpset kuupäeva me hetkel lubada ei saa,” selgitab Prisma turundus- ja kommunikatsioonidirektor Liina Pärlin.

Veel sel aastal on lubanud uue koguse PlayStation 5 konsoole müügile tuua Telia. Diktorile on väidetud, et konsoolid peaksid Telia e-poodi jõudma detsembri keskpaigas.

PlayStation 5 saab kahtlemata olema selle aasta üks kõige kuumemaid jõulukinke. Foto: Sony

Ostjatel tasub kindlasti olla ettevaatlik, sest hetkel kahtlustavad ühe Eesti e-poe kliendid seoses PlayStation 5 müügiga musta mängu ning see e-pood saatis hiljuti kõigile PlayStation 5 eeltellijatele raha tagasi. eBays on PlayStation 5 konsoolid müügil lausa 2000 dollariga. Kuid samas saab ka odavamalt: Eestis pandi äsja üks uhiuus PlayStation 5 oksjonile 1 euroga.

Meie kirjutame oma PlayStation 5 arvustuses, et tegu on muljetavaldava masinaga, kuid kõik siiski roosiline ei ole. Kui sa ei ole veel kindel, milline uue põlvkonna mängukonsool on parim, siis loe meie PlayStation 5, Xbox Series X-i ja Xbox Series S-i võrdlust.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.