Mängud

Uus kuningas on kohal: “Fortnite” ei ole enam Twitchi kõige populaarsem videomäng

Kas Battle Royale'i ajastu hakkab läbi saama?Foto: Epic Games

Pikalt voogedastusplatvormis Twitch kõige vaadatuma mängu tiitlit hoidnud “Fortnite” on troonilt tõugatud. Esikohta hoiab nüüd taaskord “League of Legends”.

“Fortnite’i” on käesoleva aasta esimese kuue kuu jooksul kokku vaadatud 465 miljonit tundi, mida on 2018. aasta esimese poolaasta 531,1 miljoni tunniga võrreldes märgatavalt vähem.

Osalt on “Fortnite’i” vaatajanumbrite languses süüdi kõigest üks inimene: populaarne striimija Ninja. Eelmise aasta esimesel poolel vaadati tema videoid kokku 138,1 miljonit tundi, kuid 2019. aasta esimese kuue kuu jooksul on Ninjat striime vaadatud “vaid” 42 miljonit tundi.

2019. aasta esimeses pooles vaadati Twitchis see-eest kokku 512,3 miljonit tundi “League of Legendsit”. Eelmise aasta sama perioodi 435,2 miljoni tunniga võrreldes on tegu võimsa kasvuga.

Metsiku populaarsushüppe on läbi teinud “GTA V”, mida on tänavu vaadanud eelmise aastaga võrreldes üle nelja korra rohkem inimesi. Selle põhjuseks on “GTA RP” massiivne populaarsus. Hästi on läinud ka “Apex Legendsil”, mis suutis edastada näiteks Battle Royale giganti “PUBGi”.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.