Mängud

Uus leke annab aimu, mis võib olla tänavuse “Call of Duty” pealkiri

Mängi tasuta kuni 15. juunini.Foto: Activision

Uue lekke kohaselt toimub sel aastal ilmuva “Call of Duty” mängu tegevus külma sõja ajal ja teose pealkirjaks võib saada “Call of Duty: Black Ops Cold War”.

Leke pärineb Twitteri kasutajalt Okami, kes on varasemalt lekitanud korrektset infot mulluse “Call of Duty: Modern Warfare’i” ja Battle Royale mängulaadi “Warzone” kohta.

Okami postitas Twitterisse ka mängu kodukootud kaanepildi, mis põhineb 2010. aastal ilmunud kõrgelt hinnatudmängul “Call of Duty: Black Ops”. Tänavuse “Call of Duty” tegelik kaanefoto see mõistagi ei ole.

Lisaks Okami lekkele tundub, et külma sõja temaatikale vihjavad ka “Call of Duty” arendajad ise. Hiljuti on hakanud avanema “Warzone’i” kaardil olevad salapärased punkrid ning nende seest on leitud erinevaid “Black Opsile” viitavaid vihjeid.

“Black Opsil” põhinev uus “Call of Duty” ei oleks ka eriti üllatav, kuna vanemate ja kõrgelt hinnatud mängude uuesti ellu äratamine on viimasel ajal trendiks saanud. Mullune “Call of Duty” oli temaatiliselt seotud 2007. aasta “Modern Warfare’iga” ning hiljuti ilmus ka “Modern Warfare 2” uusversioon.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.