Mängud

Uus leke annab alust arvata, et “Red Dead Redemption 2” ikkagi tuleb varsti arvutile

Kas Rockstari vestern jõuab ühel heal päeval ka arvutimänguriteni?Foto: Rockstar

Austraalias määrati hiljuti vanusepiirang “Red Dead Redemption 2”, mis ilmus konsoolidel eelmise aasta lõpus. See annab alust arvata, et Rockstar plaanib turule tuua mängu arvutiversiooni.

Sarnaselt “Red Dead Redemption 2” konsooliversiooniga on ka uues dokumendis märgitud mängu kategooriaks MA15+, mis viitab vägivallala, ebatsensuursele keelekasutusele ja online-ühilduvusele. Dokumendis ei mainita küll eraldi PC-versiooni, kuid “Red Dead Redemptioni” konsooliversioone puudutavates dokumentides ei räägita ka PlayStation 4 ja Xbox One’ist.

Taotlus on sisse antud 20. augustil.Foto: kuvatõmmis

Silma jääb asjaolu, et uues dokumendis on mängu pealkirjas olev number 2 märgitud araabia numbriga. Konsooliversioone käsitlevas dokumendis on kasutatud rooma numbreid. Huvitav on ka see, et uue taotluse sisseandja ei ole Rockstar, vaid IARC (International Age Rating Coalition).

Hetkel on tegu sarnase olukorraga, mis eelnes ka “GTA V” arvutiversiooni väljakuulutamisele. Ka selle mängu ilmumise eel esitati vanusepiirangu määramiseks sarnaseid taotlusi, mida meedias kajastati.

Ametlike dokumentide valguses on üsna tõenäoline, et “Red Dead Redemption 2” arvutiversioon kuulutatakse peagi välja. Hiljuti avastati sellesuunalisi vihjeid Rockstar Social Clubi koodiridadest.

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.