Mängud

Uus Nintendo Switch tuleb Eestis vanematest mudelitest natukene kallim, eeltellida veel niipea ei saa

Uus Nintendo Switch peaks Eestisse jõudma 8. oktoobril.Foto: Nintendo

Rubriiki toetab

Sügisel ilmuv uus Nintendo Switch OLED tuleb Euronicsisse müügile hinnaga 400 eurot. Praegu müügil olevad vanemad Nintendo Switch V2 konsoolid maksavad hetkel umbes 350-370 eurot.

“Praeguse seisuga tuleb hinnaks 399,99 eurot ja saadavusega saab esialgu olema keeruline, nagu kõigi uute konsoolidega kahjuks praegu on,” selgitab Euronicsi sisujuht Meelis Väljamäe.

“Eeltellimise teeme ilmselt väljatulekule lähemal, ehk pigem septembris, aga see ei ole veel kindel,” jätkab Väljamäe, kes kinnitab, et kui tarnetega suuremaid probleeme ei teki, peaks uus Switch Eestisse jõudma konsooli üleilmsel ilmumiskuupäeval, 8. oktoobril.

Nintendo avalikustas eile uue Switchi mudeli, mis pakub võrreldes varasemate konsoolidega paremat ja suuremat OLED ekraani. Vanemate Switchide ekraani suurus on 6,2 tolli, kuid uus OLED Switch tuleb 7-tollise ekraaniga. Samuti tuleb uus Switch uuendatud toetusjalaga ning 64GB sisemäluga, mida on vanemate konsoolidega võrreldes kaks korda rohkem.

Kõlakad on juba pikalt rääkinud võimsama riistvaraga ja 4K toega uuest Switchist, kuid eile avalikustatud konsool neid uuendusi ei paku. OLED Switchi võimsus ja aku kestvus on identne vanemate Switchidega, suurimateks uuendusteks ongi ekraan ja sisemälu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.