Mängud

Vaata intervjuud: Manchester Unitedi treener sai jalkapisiku külge videomängudest

Ole Gunnar Solskjær on tipptreener, kelle kirg jalgpalli vastu peitub videomängudes.

Ole Gunnar Solskjær määrati eelmise aasta lõpuks Manchester Unitedi ajutiseks treeneriks. Nüüd on üles otsitud aastate tagune intervjuu, milles mees räägib oma kirest “Football Manageri” seeria mängude vastu.

Pärast José Mourinho lahkumist on Manchester United norraka Ole Gunnar Solskjæri juhtimise all selgelt sõiduvees. Kuigi mees täidab peatreeneri kohta vaid ajutiselt, teeb ManU tema juhendamisel suuri tegusid.

Solskjæri vägevate saavutuste valguses on valvsad jalkafännid välja otsitud mehe 2013. aastal Norra televisioonile antud video, milles treener räägib oma karjäärist. Huvitaval kombel on tema jalkahuvi kasvatamises olnud olulisel kohal ka jalkameeskondade majandamise mängud nagu “Championship Manager” ja Football Manager”.

Solskjær selgitab, kuidas mängud nagu “FIFA” pole talle kunagi suuremat muljet avaldanud. Teosed, kus peab majandama ja meeskonda kokku panema on talle alati paremini sobinud. Ta räägib, kuidas alustas konsoolil Commoder 64 “Championship Manageriga” ja liikus siis edasi “Football Manageri” juurde, mida mängis vaat et obsessiivselt.

On tore näha tipptreenerit rääkimas, et jalkamängude juures meeldib talle kõige enam idee noorte mängijate talendi avastamisest ja neile ägedate võimaluste pakkumisest. Veel toredam on näha, et ta on suutnud selle idee najal üles ehitada eduka karjääri jalgpalluri ja treenerina.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.