Mängud

Vaata ja naera: “Troonide mängu” staar pilab videomängutegelasi, kes mingi hinna eest vait ei jää

Sellised vastusevariandid teeksid osad mängud kordades huvitavamaks. Foto: kuvatõmmis

Komöödiasaate “Saturday Night Live” viimases episoodis näidati sketši, mis teeb nalja liialt jutukate mängutegelaste üle, kes ei suuda vait jääda. Klipis teeb kaasa ka “Troonide mängus” Jon Snow’d kehastav Kit Harington.

Sketšis näeme meest, kes läheb mängupoodi, et proovida uusimat VR hitti nimega “Earthwars 3”. Mängija soovib esimese asjana relva leida ja zombisid auguliseks kõmmutada, kuid jutukad kõrvaltegelased tahavad rääkida kõigest, alustades mängumehaanikaga ja lõpetades enda tunnetega.

Kui huumorisaated üritavad mängukultuuri üle nalja visata, paneb tulemus enamasti kahe käega juukseid välja katkuma. See sketš on aga üllatavalt naljakas ja räägib paljude mängijate jaoks kindlasti tuttavast probleemist. Kes meist ei oleks mõnda vahevideot passides mõelnud, et tahaks juba kiiremini actioni juurde jõuda?

“Troonide mängu” viimane hooaeg alustab 14. aprillil ja sisaldab väidetavalt pikimat lahingustseeni, mis eales filmitud. Muide, Soomes on juba lahing trooni pärast juba peetud ja selle võitis Eesti mees.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.