Mängud

Vaata, kui palju sa oled viimase kümne aasta jooksul Xboxi mängudele raha kulutanud

Xboxi boss avaldas Microsofti järgmise konsooli kohta hulgaliselt huvitavat infot.Foto: Microsoft

PlayStation avalikustab, kui palju sa eelmisel aastal videomängudele aega kulutasid, kuid Microsoft mõtleb ambitsioonikamalt ja teeb kokkuvõtte Xboxi kasutajate viimase kümne aasta mänguharjumustest.

Ülevaate saamiseks logi enda Xboxi kontoga sisse veebisaidil TrueAchievements. Muuseas näed, kui mitut mängu sa 2010. aasta algusest kuni 2019. aasta lõpuni mängisid, kui palju gamerscore’i teenisid, kuid ka seda, kui palju sa mängudele kulutasid. Mina näiteks panin kümne aasta jooksul Xboxi mängude alla magama üle 5500 euro.

Jumal küll, mida ma teinud olen…

Veel näed, millistel kuudel ja päevadel sa kõige enam saavutasid. Näiteks minu aktiivseim mängupäev oli 2010. aasta sõbrapäev (see on veidi kurb), mil ma kasvatasin enda gamerscore’i 405 punkti võrra. Kuu lõikes tõstetakse esile aga 2013. aasta märtsi, kui mu gamerscore kasvas lausa 1195 punkti võrra.

Sulle näidatakse ka, millisel Xboxi konsoolil sa kõige enam mängisid ja milliseid mänguseeriaid sa kõige enam nautisid. Xboxi omanikele on tegu kindlasti nostalgilise, kuid ka veidi jubeda tagasivaatega – 5000 eurot ei ole naljaasi…

Muuseas näed ka, milliseid mänguseeriaid oled kõige põhjalikumalt nautinud.

Enam ei ole kaugel ka Microsofti järgmine mängumasin Xbox Series X, mis peaks ilmuma aasta lõpus. Hiljuti lekkisid konsoolist ka esimesed pildid.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses