Mängud

Vaata lekkinud videot “Battlefield V” battle royale mängulaadist “Firestorm”

Veel üks battle royale mäng? No heakene siis küll...Foto: EA/DICE

Lekkinud videoklipp “Battlefield V” mängulaadist “Firestorm” annab aimu, et näiteks erinevalt “PUBGist” või “Apex Legendsist” ei saa mängijad “Firestormis” ise relvi modifitseerida.

Selle asemel on relvad jagatud kolme kategooriasse – common, rare, ja epic – ning rariteetsemad relvad toovad kaasa erinevaid boonuseid. Näiteks on neile külge monteeritud paremad sihikud või suuremad salved, mis mahutavad rohkem laskemoona.

“Firestormi” saab korraga mängida 64 mängijat kas üksi, kahekesi või neljastes tiimides. Kaardile sisenedes peab täitma ülesandeid ja seife lahti muukima, mille eest saab tasuks paremat varustust, sõidukeid, kuid ka abivägesid lisasõdurite näol. Lahinguväljalt saab üles korjata ka seljakotte, need võimaldavad kaasas kanda suuremal hulgal esemeid.

Erinevalt “Apex Legendsist” ei ole “Firestormis” erinevaid klasse varieeruvate võimetega. Kõik mängijad alustavad täiesti tavalise sõdurina ja edu võti seineb lahinguväljalt hea varustuse leidmises. Ja muidugi mängija oskustest.

Tundub, et tegu on üsna standartse battle royale mängulaadiga – hüppad kaardile, kogud kraami, püsid aina kahaneva ringi sees ja üritad piisavalt kaua elus püsida. Vähemalt hetkel tundub, et “Fortnite’i” troonilt tõukajat siit ei leia.

“Firestorm” peaks mängijateni jõudma saabuval kevadel, täpset kuupäeva ei ole veel avaldatud.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.