Mängud

Vaata PlayStation 5 ja järgmise Xboxi peale ilmuva “Outridersi” pikka ja põhjalikku mänguvideot

"Outriders" peaks ilmuma veel käesoleval aastal.Foto: People Can Fly

Muuseas ka järgmise generatsiooni konsoolidele ilmuv tulistamismäng “Outriders” sai esimese mänguvideo, mis näitab enam kui 20 minuti jooksul, mida mäng endast kujutab.

Kuigi “Outriders” ilmub järgmise põlvkonna mängumasinatele, siis tundub, et tunnetuselt on tegu vanakooliliku tulistamismänguga. Lisaks kõmmutamisele ning aina paremate näitajatega relvade ja varustuse kogumise on mängus olemas ka rollikatele omane tegelaste klassisüsteem. Erinevatel klassidel on erinevad võimed ja oskused. Teate küll, tavaline värk.

“Destiny”, kas see oled sina? (C) Foto: kuvatõmmis

Erinevate oskustasemetega mängijate ligimeelitamiseks on “Outridersis” olemas jooksvalt muutuv raskusastmete süsteem, mis muutub vastavalalt mängija oskustele. Tasemed on eriilmelised – arendajate sõnul võeti endale eesmärgiks anda igale tasemele unikaalne välimus ja värvipalett.

Kuigi tegu on “Destiny” laadse looter shooteriga, siis kõigis aspektides eelkäijaid ei ahvita. Näiteks on arendajad lubanud, et mängus ei ole mikromakseid ja auhinnakaste ning “Outriders” keskendub kindla loo rääkimisele. Väidetavalt on tegu netipõhise tulistamismänguga, mis pakub kohe ilmudes täisväärtusliku kogemuse ja ei ürita mängijalt pidevalt lisaraha välja pumbata. Vähemalt esialgu.

“Outriders” peaks ilmuma aasta lõpus lisaks järgmise põlvkonna konsoolidele ka arvutile ning PlayStation 4 ja Xbox One’i peale.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.