Mängud

Vaata treilerit: “Avengers” jõuab uuesti videomängude maailma

Maa Võimsamad Kangelased ühendavad uuesti jõud, et võidelda pahalastega.Foto: PC Gamer

Square Enixi uuel mängul “Marvel’s Avengersil” on lõpuks treiler, mida esitleti täna E3 pressikonverentsil.

“Avengersit” saab mängida üksikmänguna kui ka kuni nelja sõbraga. Üles astuvad Captain America, Thor, Hulk, Black Widow ja Iron Man. Tasuta tegelased lisanduvad pärast mängu avapauku.

Treiler algab Tasuja päevaga (“A-Day”), kus Tasujad avavad oma uut peakontorit San Franciscos. Tähistamine muutub surmavaks, kui leiab aset katastroofiline õnnetus ning sellele kaasneb suur laostus.

Kuna Tasujaid süüdistatakse õnnetuses, läheb grupeering lahku. Viis aastat hiljem on superkangelased põlustatud, kuid maailm on ohus ning ainuke lootus on Maa Võimsamad Kangelased uuesti kokku panna.

Mil “Tomb Raideri” arendaja Crystal Dynamics on peamine stuudio, kes tegeleb mänguga, siis Edios Montreal, Crystal Northwest ja Nixxes Software aitavad kaasa teose arendamisel. Tony Starkile annab hääle Nolan North ja Bruce Bannerile Troy Baker.

Crystal Dynamicsi Meagan Marie ütles, et mängu väljalase on ainult algus. “Avengers” planeerib edasi areneda mitme aasta jooksul, kui mängule lisatakse regulaarselt uut ja huvitavat sisu. Marie lisas veel, et mängus ei esine “maksa, et võita” stsenaariume, mis on ainult hea asi meie silmis.

Mäng ilmub 15. mail 2020 ja on saadaval arvutil, PS4-l, Xbox On’il ja Google Stadial.

Vaata mängu treilerit siit:

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.