Mängud

Vaata videot: 8 asja, mida mängukonsoolide lekete kohta silmas pidada

Sony sõnul on PlayStation 5 mõeldud eelkõige tõsistele mängijatele. Foto: Reddit

Digital Foundry tehnikagurud on kokku pannud nimekirja kaheksast põhimõttest, mida veel ilmumata mängukonsoolide kohta käiva infotulva kohta silmas pidada.

Näiteks tuuakse välja, et täpseid lekkeid esineb väga harva ja sageli võivad arenduses olevate konsoolide riist- ja tarkvara spetsifikatsioonid töö käigus oluliselt muutuda. Lisaks ei ole vaja konsoole liialt arvutitega võrrelda, kuna see loob juba eos kallutatud vaatenurga.

Spetsiifiliselt Microsoftist rääkides mainitakse, et Xboxi ninamehele Phil Spencerile meeldib intervjuudes mainida näiliselt tähtsusetuid asju, millest saab tegelikult sageli järeldada üsna palju. Nii et silmad lahti ja kõrvad kikki!

Lõpetuseks öeldakse, et alati tuleks ennast ette valmistada pettumusteks, sest mitte ükski masin ei saa vastata kõigi nõuetele ja ootustele. Teisalt, oodata võiks ka positiivseid üllatusi.

Hiljuti on mängumaailma kuulujutuveski seoses PlayStation 5 kohta käivate kõlakatega usinalt jahvatama hakanud. Eile spekuleeris Daneil Ahmad, et Sony järgmise konsooli arenduskomplektid on juba stuudiotele laiali saadetud ja PlayStation 5 esimeste mängude arendusprtosess  on täies hoos.

Sony ei ole järgmise PlayStationi olemasolu veel kinnitanud.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.