Mängud

Valus hoop rahakotile: “Mortal Kombat 11” skinnide koguhind on peaaegu sama kõrge kui Eesti presidendi kuupalk

Olgem ausad, seda matši vaataks isegi!Foto: Netherrealms Studios/AFP/Scanpix

Redditi kasutaja arvutas välja, et äsja ilmunud kaklusmängu “Mortal Kombat 11” kõikide kosmeetiliste lisade lahti ostmiseks on vaja kulutada 6440 dollarit ehk umbes 5770 eurot.

Võrdluseks: Eesti president Kersti Kaljulaid saab kuus palka 6168 eurot. Kui ta tõepoolest mitte millegi muu peale raha ei kulutata, siis on riigipea Eestis üks väheseid inimesi, kes “Mortal Kombat 11” kosmeetikat endale lubada suudab.

Kosmeetiliste lisade näol on tegu alternatiivsete välimustega mängu 23 tegelasele. Iga karakteri jaoks on loodud tervelt 60 erinevat skinni, mida on võimalik kas lahti mängida või osta.

Redditi kasutaja AccomplishedPoet8 arvutas kokku, et kõikide hetkel saadaval olevate välimuste välja ostmiseks on vaja kulutada 6440 dollarit ehk umbkaudu 5770 eurot.

Nagu mainitud, siis saab kosmeetilisi lisasid lahti lukustada ka mängides, kuid see on ajakulukas. Lisasid ostetakse mängusisese valuuta Time Krystalite eest, mis akumuleeruvad aeglaselt. AccomplishedPoet8 mainib, et mängis “Mortal Kombat 11” neli tundi ja teenis selle ajaga 760 ühikut mänguraha.

Tema arvutuste kohaselt peab kõigi kosmeetiliste lisade lahti saamiseks kulutama 644 000 Time Krystalit. See tähendab, et nende mängides kokku kogumiseks peaks kulutama aega 3390 tundi.

Mõistagi on kosmeetika lahti lukustamise protsess välja venitatud, et mängijad Time Krystaleid mängu e-poest reaalse raha eest juurde ostaksid. Näiteks pakk 500 mängurahaga maksab umbes 5 dollarit.

Seega head kulutamist, mängufännid! Mikromaksed ei ole kuskile kadunud, vaid elavad jõudsalt edasi.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.